Gotuj z Cookidoo® - dieta slim fit na 7 dni

Zachęcamy do przejrzenia naszego tygodniowego menu, stworzonego z myślą o utrzymaniu smukłej sylwetki i zdrowego stylu życia. Jadłospis opiera się na potrawach, które dostarczą Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych w oparciu o potrawy o obniżonej zawartości tłuszczu.

Bądź fit z urządzeniem Thermomix®

Propozycja jadłospisu slim fit została stworzona z myślą o wspieraniu zdrowego stylu życia i utrzymaniu odpowiedniej wagi. Poniższe menu bazuje na zrównoważonym spożyciu składników odżywczych, aby wspomóc procesy metaboliczne.

Propozycje posiłków są obejmują śniadania, drugie śniadania, obiady i kolacje. W poniższym przykładowym jadłospisie uwzględniamy niską zawartość tłuszczów oraz różne grupy produktów, takie jak warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, białka roślinne i zwierzęce. Przepisy można zamieniać pomiędzy poszczególnymi dniami przy zachowaniu odpowiedniej wartości energetycznej posiłku lub powtarzać wedle uznania.

Do wyboru dostępne są cztery warianty kaloryczne: 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal. Wystarczy, że dodasz przepisy do swojego menu tygodniowego, szybko je przygotujesz, zapakujesz w pojemniki i rozpoczniesz dietę pudełkową z platformą Cookidoo®.

Wariant na 1500 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Sałatki na każdą okazję!

Sałatki można serwować przez cały rok. W zależności od sposobu przygotowania, mogą mieć one postać dodatku, przystawki lub sycącego kompletnego dania.

Stwórz kompozycję składników na własną sałatkę lub znajdź przepis na Cookidoo®. Niezależnie od Twojego wyboru, poznaj kilka cennych wskazówek, które sprawią, że Twoje sałatki zawsze będą wyjątkowe.

Dowiedz się więcej

Wariant na 1800 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Zadbaj o siebie w Nowym Roku!

Pracuj nad formą z urządzeniem Thermomix®.

Dowiedz się więcej

Wariant na 2200 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

5 najważniejszych składników zdrowej diety

· Cytryny · Banany · Szpinak · Łosoś, · Tofu

Zobacz, dlaczego warto, aby znalazły się w Twoim jadłospisie!

Zainspiruj się

Wariant na 2500 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Interesuje Cię inny wybór posiłków?

Łatwo przejdź do wyboru jadłospisu.

WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY