Witamy,
Na co masz dzisiaj ochotę? 

Dołącz do Cookidoo®

Tysiące przepisów. Niewyczerpane źródło inspiracji.

Wypróbuj bezpłatnie

Najnowsze przepisy!

Zobacz więcej

Polecamy

Krupnik i danie z indykiem na Varomie

Pełne danie obiadowe - klasyczny polski krupnik oraz pełnowartościowe danie z indykiem na Varomie i warzywami z sosem, które przygotujesz w urządzeniu Thermomix® w 55 minut!

zobacz przepis

Najpopularniejsze

 • Jakim jesteś użytkownikiem?

  Stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu? Wymyślasz eleganckie dania niczym z restauracji? Przepisów na Thermomix® jest równie wiele, co stylów gotowania.

  poznaj nasze przepisy
 • Letnie, słoneczne imprezy

  Lato w pełni, a słoneczna pogoda domaga się kolorowego i radosnego przyjęcia! U nas znajdziesz pomysły na smaczne dania i orzeźwiające napoje.

  Dowiedz się więcej
 • Oszczędne gotowanie

  Czy chcesz mieć więcej pieniędzy na nadchodzący urlop? Korzystając z naszych oszczędnych przepisów, możesz przyrządzać pyszne posiłki niskim kosztem. Oszczędzanie pieniędzy to wspaniałe uczucie.

  Oszczędzaj
 • Twoja ulubiona lodziarnia

  Klasyczne, owocowe lub w innych smakach: w urządzeniu Thermomix® przygotujesz takie lody, na jakie masz ochotę. To najlepsza lodziarnia na świecie!

  odkrywaj
 • Stwórz własną spiżarnię

  Wypełnienie spiżarni własnoręcznie przygotowanymi przetworami jest tańsze niż zakupienie gotowych. Dzięki urządzeniu Thermomix® i kilku podstawowym składnikom domowe gotowanie staje się jeszcze zdrowsze.

  Zrób to sam!

Poznaj nasze najnowsze kolekcje

Zobacz więcej

Polecane w tym tygodniu

Osłona noża miksującego

Osłona noża miksującego chroni delikatniejsze składniki lub worki do sous-vide przed kontaktem z ostrzami noża miksującego. Ten innowacyjny dodatek przykrywa ostrza noża miksującego, ale nie blokuje jego obrotów, dzięki czemu zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła i delikatne gotowanie. Więcej informacji

Wszystkie przepisy

Poznaj przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami, opracowane i sprawdzone przez naszych kulinarnych specjalistów.

Zobacz