Witamy,
Na co masz dzisiaj ochotę? 

Dołącz do Cookidoo®

Tysiące przepisów. Niewyczerpane źródło inspiracji.

Wypróbuj bezpłatnie

Najnowsze przepisy!

Zobacz więcej

Nowość! Wszystkie tryby w Utworzonych przepisach

Mój Thermomix®, mój sposób

Odkryj Utworzone przepisy… Twórz przepisy lub importuj ulubione przepisy z Cookidoo®, łatwo modyfikując składniki i sposób przygotowania! Zapisz je wszystkie w jednym miejscu i gotuj za pomocą urządzenia Thermomix®. Nowość! Teraz, gdy importujesz przepis z Cookidooo®, możesz korzystać z wszystkich trybów urządzenia Thermomix® TM6!

Czytaj dalej

Najpopularniejsze

Thermomix® i Thermomix Friend®. Nowy dream team.

Stacja Thermomix Friend® to nowy asystent urządzenia Thermomix®: przejmuje on niektóre z etapów w procesie gotowania, pozwalając na wykorzystanie urządzenia Thermomix® TM6 lub Thermomix® TM5 do przygotowania innych przepisów lub kroków przepisu. Taki zoptymalizowany proces gotowania pozwala na jeszcze większą oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków dla twojej rodziny i znajomych.

POZNAJ STACJĘ THERMOMIX FRIEND®

Polecamy

Anielskie ciasto (angel cake) z kremem waniliowym i truskawkami

Pyszne, eleganckie ciasto z kremem waniliowym i świeżymi, sezonowymi truskawkami to doskonała propozycja, by uświetnić nadchodzący Dzień Matki. Do jego przygotowania można wykorzystać białka pozostałe po przygotowaniu innych potraw. Warto pamiętać, że białka można zamrażać i używać wtedy, kiedy są potrzebne.

zobacz przepis

Polecane w tym tygodniu

Poznaj nasze najnowsze kolekcje

Zobacz więcej

Wszystkie przepisy

Poznaj przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami, opracowane i sprawdzone przez naszych kulinarnych specjalistów.

Zobacz