Odkryj Zmianę liczby porcji w przepisach na Cookidoo

Liczba gości zasiadających przy Twoim stole często się zmienia – od niedzielnego obiadu, poprzez przyjęcie urodzinowe, aż po kolację we dwoje. Twoje ulubione przepisy powinny być dostosowane do zmiennej liczby osób! W końcu to Ty decydujesz, ile jedzenia chcesz przygotować.

Samodzielnie zdecyduj, ile porcji ugotujesz

Zmiana liczby porcji w przepisach na Cookidoo® to nowa funkcja umożliwiająca dostosowanie wielkości porcji do takiej, która jest dla Ciebie odpowiednia – większej lub mniejszej!

Jedna funkcja, dwie możliwości

Przepisy z gwarancją wspaniałych efektów gotowania: Dokonaliśmy selekcji najpopularniejszych i najbardziej lubianych przepisów z Cookidoo®, przetestowaliśmy je i opublikowaliśmy z możliwością wyboru większej lub mniejszej liczby porcji. Przepisy te można gotować z ustawieniami bezpośrednio w urządzeniu Thermomix® z gwarancją wspaniałych efektów gotowania!

Automatyczna zmiana liczby porcji: Jeśli lubisz kreatywność w kuchni lub nie możesz znaleźć odpowiedniej liczby porcji dla siebie, nic straconego! W niemal wszystkich pozostałych przepisach na Cookidoo® możesz skorzystać z automatycznej zmiany liczby porcji. Przepis, który będziesz dostosowywać do własnych preferencji trafi na Twoją listę Utworzonych przepisów do dalszej edycji i personalizacji. Lista składników zostanie przeliczona automatycznie dla wybranej przez Ciebie liczby porcji, jednak samodzielnie musisz zweryfikować pozostałe elementy przepisu. Uwaga: W przypadku automatycznej zmiany liczby porcji nie gwarantujemy wspaniałych efektów gotowania, ponieważ warianty te nie zostały przetestowane przez nasz Zespół ds. rozwoju przepisów kulinarnych.

Zmiana liczby porcji jest łatwa i szybka.

Na stronie przepisu wystarczy kliknąć przycisk „Liczba porcji", aby zobaczyć, jakie warianty wyboru liczby porcji są dostępne dla Twoich ulubionych dań.

Zmień liczbę porcji bez obaw o rezultat gotowania.

Najpopularniejsze przepisy na Cookidoo® są teraz dostępne z możliwością zmiany liczby porcji. Wszystkie dostępne w tych przepisach warianty liczby porcji (mniejsze lub większe) zostały przetestowane przez nasz Zespół ds. rozwoju przepisów kulinarnych. Dzięki temu, nie musisz się martwić o efekt końcowy, ponieważ są objęte gwarancją wspaniałych efektów gotowania. Nie zwlekaj i przetestuj „Zmianę liczby porcji” na stronie internetowej Cookidoo®, w aplikacji mobilnej lub na swoim urządzeniu Thermomix® TM6.

Poznaj „Zmianę liczby porcji” z gwarancją wspaniałych efektów gotowania

Przygotuj jedzenie na swój sposób, ale z naszą pomocą.

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej liczby porcji dla siebie lub chcesz wybrać przepis, który nie został przez nas przetestowany w tym zakresie, skorzystaj z Automatycznej zmiany liczby porcji. W ten sposób dostosujesz niemal każdy przepis z Cookidoo® do własnych preferencji, bez konieczności samodzielnego obliczania niezbędnej ilości składników! Przepisy, w których automatycznie zmienisz liczbę porcji trafią na Twoją listę Utworzonych przepisów, gdzie możesz je dalej edytować i personalizować. Pamiętaj jednak, że nie są one objęte gwarancją wspaniałych efektów gotowania, ponieważ nie są przez nas uprzednio testowane.

Dowiedz się więcej o Automatycznej zmianie liczby porcji w przepisach na Cookidoo®

Możesz również zmienić swój abonament Cookdoo®.

Upewnij się, że Twój abonament Cookidoo® jest zaktualizowany do wersji 3.0 lub zmień abonament już dziś, aby uzyskać dostęp do Zmiany liczby porcji oraz innych funkcji Cookidoo®, które będą rozwijane w przyszłości!

Zmień abonament

Jak zacząć?

Obejrzyj nasz poradnik wideo, z którego dowiesz się, jak korzystać ze Zmiany liczby porcji w przepisach na Cookidoo®.

ROZPOCZNIJ NAUKĘ

Jak mogę znaleźć liczbę porcji?

Na stronie przepisu kliknij przycisk „Liczba porcji”, aby zobaczyć dostępne warianty wyboru liczby porcji.