Dieta pudełkowa z Cookidoo®

Dieta pudełkowa z Cookidoo®? To możliwe! Sprawdź nasze propozycje gotowych, tygodniowych jadłospisów w czterech wariantach kalorycznych. To wygodne rozwiązanie, jeśli chcesz jeść zdrowo, korzystając z bogatej gamy przepisów dostępnych na platformie.

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to program żywieniowy, w ramach którego gotowe posiłki są dostarczane do domu w specjalnych pojemnikach. Zyskała popularność ze względu na swoją wygodę, oszczędność czasu oraz możliwość świadomego kontrolowania wartości energetycznej i wyboru składników spożywanych potraw. Dla wielu osób, zwłaszcza tych prowadzących intensywny tryb życia, dieta pudełkowa staje się praktycznym rozwiązaniem każdego dnia. Mając urządzenie Thermomix®, możesz przygotować swoją wersję diety pudełkowej dla siebie oraz swoich bliskich.

Zaplanuj swoje posiłki z Cookidoo®

Platforma Cookidoo® stanowi doskonałe narzędzie dla osób dbających o linię, oferując szeroki wybór przepisów, które można łatwo dostosować do własnych preferencji żywieniowych. Dzięki tej opcji, można z łatwością zastąpić catering dietetyczny własnoręcznie przygotowywanymi daniami, zachowując kontrolę nad składnikami i zawartością kalorii.

Jakie są zalety diety pudełkowej z Cookidoo®?

  • · 100 procent pewności, co znajduje się w przygotowanym pojemniku do zabrania na wynos
  • · bezproblemowa zamiana posiłków lub składników według własnych upodobań
  • · łatwe i szybkie planowanie posiłków, dzięki funkcji Mój tydzień.

To wszystko sprawia, że Cookidoo® staje się praktycznym narzędziem dla osób, które chcą skutecznie kontrolować swoją dietę, jednocześnie ciesząc się różnorodnością smaków i świeżością domowych potraw.

Sprawdź nasze tygodniowe jadłospisy w czterech wariantach kalorycznych: 1500, 1800, 2200 oraz 2500 kcal.

Poniżej proponujemy trzy rodzaje jadłospisów do wyboru. W diecie standard kładziemy nacisk przede wszystkim na zbilansowane spożycie kalorii, jednocześnie starając się urozmaicać menu różnorodnymi, smakowitymi daniami. Dla osób skupiających się na utrzymaniu lub redukcji wagi proponujemy natomiast wariant slim fit, gdzie znaleźć można potrawy o niższej zawartości tłuszczu, ograniczające smażenie, z jednoczesnym zwiększeniem zawartości błonnika. W wariancie wegetariańskim natomiast zawarliśmy przepisy dla osób dbających o zdrowy sposób odżywiania przy jednoczesnym wykluczeniu mięsa.

Wybierz rodzaj diety