Przedstawiamy ulepszoną funkcję Utworzone przepisy

Twórz, importuj i modyfikuj ulubione przepisy, zapisuj je w jednym miejscu, a teraz także udostępniaj znajomym, rodzinie i szerszej społeczności.

Odrobina mniej cukru? Brzoskwinie zamiast śliwek? A może przepis na szarlotkę babci?

Twórz własne przepisy już dziś!

Cookidoo® zawiera tysiące przetestowanych przepisów z całego świata, idealnie dopasowanych do różnych preferencji i diet. Potraktuj je jako punkt wyjścia, aby wznieść swoje doświadczenia z platformą Cookidoo® na kolejny poziom. Twoje kulinarne dzieła mogą być inspiracją dla innych, dlatego z łatwością dziel się nimi każdego dnia!

Otwórz „Moje przepisy” i odkryj funkcję „Utworzone przepisy”, która pozwala tworzyć, importować, modyfikować, a teraz także udostępniać przepisy z Cookidoo®, Twoich rodzinnych książek kucharskich, magazynów i blogów, a także od ulubionych szefów kuchni.

Na początek zobacz wideo, aby dowiedzieć się więcej, a następnie przewiń w dół, aby znaleźć filmy instruktażowe.

Spróbuj zmodyfikować niektóre z tych słodkości

Kliknij trzy kropki na dole, po prawej stronie przepisu i wybierz opcję „Dodaj do Utworzonych przepisów”. Następnie możesz dostosować składniki, liczbę porcji i kroki przygotowania! Aby następnym razem odnaleźć swoje przepisy, otwórz „Moje przepisy” i kliknij „Utworzone przepisy”.

Vorwerk gwarantuje sukces tylko w przypadku oficjalnych przepisów sprawdzonych przez naszych specjalistów. Jeżeli wprowadzasz zmiany manualnie lub z wykorzystaniem funkcji Utworzone przepisy, nie możemy zagwarantować, że rezultaty będą udane. Zawsze dokładnie przestrzegaj instrukcji bezpieczeństwa i monitoruj proces gotowania, aby uniknąć obrażeń lub uszkodzenia urządzenia Thermomix®.
Przejdź do utworzonych przepisów

Utworzone przepisy na 3 sposoby!

1. Modyfikuj istniejące przepisy z Cookidoo®

Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz modyfikować przepisy z Cookidoo® zgodnie z własnymi preferencjami. Wymieniaj składniki, dostosowuj ilości, dodawaj ulubione przyprawy, a nawet przesyłaj własne zdjęcia, aby nadać przepisom wyjątkowy, osobisty charakter.

2. Z łatwością importuj przepisy

Zainspirował Cię przepis znaleziony na stronie Przepisowni? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz zaimportować go bezpośrednio do Cookidoo®. Koniec z manualną edycją – ciesz się wygodą, jaką daje automatyczne wykrywanie składników, obrotów i temperatury po najnowszej aktualizacji.

3. Twórz własne przepisy od podstaw

Chcesz wykorzystać Thermomix® do przygotowania babcinej szarlotki? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz odtworzyć przepisy z rodzinnych książek kucharskich, magazynów i blogów, a także od ulubionych szefów kuchni. Możesz dodawać do nich własne zdjęcia i notatki.

Bez względu na to, jak tworzysz przepisy, warto się nimi dzielić!

Udostępniaj swoje przepisy znajomym i rodzinie za pośrednictwem preferowanej platformy społecznościowej. Możesz też czerpać inspirację od innych – poproś, by podzielili się z Tobą swoimi ulubionymi przepisami!

JAK TWORZYĆ WŁASNE PRZEPISY? JAK ZMIENIAĆ LICZBĘ PORCJI?

Poradniki wideo: tworzenie i edytowanie własnych przepisów

Uwolnij swoją kreatywność.

Wprowadź w życie swoje własne pomysły na przepisy kulinarne w urządzeniu Thermomix®. Wymyślaj własne, pyszne dania, zapisuj receptury na platformie Cookidoo® i przyrządzaj je w urządzeniu Thermomix®.

Spróbuj znaleźć zamienniki owoców dla tych przepisów i zapisz pomysły w Utworzonych przepisach

Wszystkie Twoje ulubione przepisy w jednym miejscu.

Koniec z szukaniem notatek i wycinków z przepisami! Dzięki funkcji Utworzone przepisy masz wszystkie przepisy w jednym miejscu i możesz je przyrządzać w swoim urządzeniu Thermomix®.

Spróbuj dostosować te wytrawne przepisy do swoich preferencji

Ile przepisów mogę utworzyć?

Posiadając aktywny abonament Cookidoo® w cenie 199 zł rocznie, możesz utworzyć do 100 przepisów. Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące funkcji Utworzone przepisy znajdziesz w Centrum wsparcia.

Centrum wsparcia