Witamy,
Na co masz dzisiaj ochotę? 

Dołącz do Cookidoo®

Tysiące przepisów. Niewyczerpane źródło inspiracji.

Wypróbuj bezpłatnie

Najnowsze przepisy!

Zobacz więcej

Polecamy

Zupa meksykańska i faszerowane papryki

Danie obiadowe dla całej rodziny, przygotowane na wszystkich poziomach urządzenia Thermomix®. Wystarczy godzina, by cieszyć się pełną smaku meksykańską zupą oraz faszerowanymi paprykami przygotowanymi na Varomie.

zobacz przepis

Najpopularniejsze

 • Desery na zimno

  Desery bez pieczenia są pełne smaków i zapewniają orzeźwienie w ciepłe dni. Zapoznaj się z naszymi wybornymi, fantazyjnymi przepisami i wejdź na wyższy poziom kreatywności.

  Pyszne desery
 • Łatwy powrót do szkoły!

  Zaplanowanie i wcześniejsze przygotowanie jadłospisu sprawi, że powrót do szkoły będzie łatwiejszy!

  Nasze wskazówki
 • Pomidory

  Letnie słońce wydobywa z pomidorów słodycz i sprawia, że są soczyste i pełne smaku. Oto kilka sposobów, jak najlepiej wykorzystać je w urządzeniu Thermomix®.

  Dowiedz się więcej
 • Jakim jesteś użytkownikiem?

  Stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu? Wymyślasz eleganckie dania niczym z restauracji? Przepisów na Thermomix® jest równie wiele, co stylów gotowania.

  poznaj nasze przepisy
 • Letnie, słoneczne imprezy

  Lato w pełni, a słoneczna pogoda domaga się kolorowego i radosnego przyjęcia! U nas znajdziesz pomysły na smaczne dania i orzeźwiające napoje.

  Dowiedz się więcej
 • Oszczędne gotowanie

  Czy chcesz mieć więcej pieniędzy na nadchodzący urlop? Korzystając z naszych oszczędnych przepisów, możesz przyrządzać pyszne posiłki niskim kosztem. Oszczędzanie pieniędzy to wspaniałe uczucie.

  Oszczędzaj
 • Stwórz własną spiżarnię

  Wypełnienie spiżarni własnoręcznie przygotowanymi przetworami jest tańsze niż zakupienie gotowych. Dzięki urządzeniu Thermomix® i kilku podstawowym składnikom domowe gotowanie staje się jeszcze zdrowsze.

  Zrób to sam!

Poznaj nasze najnowsze kolekcje

Zobacz więcej

Polecane w tym tygodniu

Osłona noża miksującego

Osłona noża miksującego chroni delikatniejsze składniki lub worki do sous-vide przed kontaktem z ostrzami noża miksującego. Ten innowacyjny dodatek przykrywa ostrza noża miksującego, ale nie blokuje jego obrotów, dzięki czemu zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła i delikatne gotowanie. Więcej informacji

Wszystkie przepisy

Poznaj przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami, opracowane i sprawdzone przez naszych kulinarnych specjalistów.

Zobacz