Witamy,
Na co masz dzisiaj ochotę? 

Dołącz do Cookidoo®

Tysiące przepisów. Niewyczerpane źródło inspiracji.

Wypróbuj bezpłatnie

Najnowsze przepisy!

Zobacz więcej

Nowość! Wszystkie tryby w Utworzonych przepisach

Mój Thermomix®, mój sposób

Odkryj Utworzone przepisy… Twórz przepisy lub importuj ulubione przepisy z Cookidoo®, łatwo modyfikując składniki i sposób przygotowania! Zapisz je wszystkie w jednym miejscu i gotuj za pomocą urządzenia Thermomix®. Nowość! Teraz, gdy importujesz przepis z Cookidooo®, możesz korzystać z wszystkich trybów urządzenia Thermomix® TM6!

Czytaj dalej

Najpopularniejsze

 • Rodzinny kemping z urządzeniem Thermomix®

  Zobacz nasz przewodnik dotyczący kempingu z urządzeniem Thermomix®, który ułatwi Ci przygotowania – niezależnie od tego, czy chcesz zabrać urządzenie Thermomix® ze sobą, czy też przygotujesz wszystkie potrawy wcześniej. 

  Zainspiruj się
 • Kuchnia fusion

  Ludzie podróżują po świecie, a wraz z nimi migrują również inspiracje kulinarne, składniki, smaki i tradycje. Poznaj nasze propozycje przepisów i zainspiruj się do stworzenia własnych dań w wersji fusion.

  Poznaj nowe smaki
 • Kuchnia fleksitariańska

  Dieta fleksitariańska jest elastyczną alternatywą dla diety wegetariańskiej, uwzględniającą sporadyczne spożycie mięsa i ryb. Wypróbuj nasze przepisy!

  Zainspiruj się!
 • Ziemniaki idealne

  Proste, pożywne i pyszne! W urządzeniu Thermomix® możesz przygotować je na wiele sposobów: gotowane, gotowane na parze, duszone lub purée.... Odkryj nasze najlepsze przepisy i wskazówki dotyczące ziemniaków!

  Odkryj więcej
 • Tryb Wolnego Gotowania

  Od rozpływającego się w ustach mięsa po soczyste i delikatne owoce i warzywa – wszystko doskonale przyrządzone w urządzeniu Thermomix® TM6 dzięki trybowi Wolnego gotowania 

  Poznaj nasze wskazówki
 • Wskazówki dotyczące „Utworzonych przepisów”

  Wyszukaj podstawowe przepisy i zapoznaj się ze wskazówkami, które zainspirują Cię do tworzenia własnych kulinarnych arcydzieł dzięki funkcji „Utworzone przepisy”.

  Poznaj nasze wskazówki
 • Trendy żywieniowe w 2022r.

  Przywiązywanie wagi do odżywiania i znajdowanie idealnych odskoczni od rutyny będzie coraz ważniejsze w kontekście utrzymania zdrowych nawyków.

  czytaj dalej

Thermomix® i Thermomix Friend®. Nowy dream team.

Stacja Thermomix Friend® to nowy asystent urządzenia Thermomix®: przejmuje on niektóre z etapów w procesie gotowania, pozwalając na wykorzystanie urządzenia Thermomix® TM6 lub Thermomix® TM5 do przygotowania innych przepisów lub kroków przepisu. Taki zoptymalizowany proces gotowania pozwala na jeszcze większą oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków dla twojej rodziny i znajomych.

POZNAJ STACJĘ THERMOMIX FRIEND®

Polecamy

Jagodzianki

Gdy w cukierniach pojawiają się te miękkie, drożdżowe bułeczki wypełnione jagodowym nadzieniem to znak, że lato jest już w pełni. Dzięki urządzeniu Thermomix® możesz przygotować je samodzielnie w swojej kuchni i sprawić niespodziankę najbliższym, podając im jeszcze ciepłe jagodzianki. Wykonane własnoręcznie są jeszcze pyszniejsze!

zobacz przepis

Polecane w tym tygodniu

Poznaj nasze najnowsze kolekcje

Zobacz więcej

Wszystkie przepisy

Poznaj przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami, opracowane i sprawdzone przez naszych kulinarnych specjalistów.

Zobacz