Nawigacja po platformie Cookidoo®

Dowiedz się, jak znajdować i filtrować przepisy, kolekcje oraz artykuły.

Wyszukiwarka Cookidoo®

Wyszukiwarka Cookidoo® staje się nieocenionym sojusznikiem w poszukiwaniu idealnych przepisów. Oprócz wyśmienitych dań głównych, przekąsek, napojów, pieczywa i deserów na każdą okazję, możesz również przeglądać konkretne „Kolekcje" (czyli pogrupowane tematycznie zbiory przepisów) oraz „Artykuły", gdzie znajdziesz jeszcze kulinarnych inspiracji, wskazówek i porad.

Wybór wyników wyszukiwania: „jabłko”

Filtry Cookidoo®

Inteligentne filtry pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne wyszukiwanie przepisów. Możesz skorzystać z dostępnych opcji:

Kraje i język: Po uruchomieniu platformy Cookidoo®, filtr zawsze jest ustawiony zgodnie z domyślnym krajem/językiem przypisanym do konta Cookidoo®. Podczas wyszukiwania przepisów możesz wybrać kilka krajów i języków. Jednak szukając przepisów w innych językach, należy zwrócić uwagę i upewnić się, że używasz poprawnych słów, ponieważ Cookidoo® nie zapewnia funkcji tłumaczenia. Na przykład: jeżeli znajdziesz przepisy w dwóch różnych językach i dodasz składniki do listy zakupów, to na liście pojawią się produkty w obu językach.

Kategorie: Szukasz idealnej przystawki na przyjęcie? Wybierz kategorię „Przystawki”, aby sprecyzować wyszukiwanie. Do wyboru masz w sumie aż 20 różnych kategorii, więc bez problemu znajdziesz idealny przepis.

Składniki: Nie masz pomysłu, jak wykorzystać jedną paprykę, która leży w lodówce? Użyj filtra składników i sprawdź, w jakich przepisach można ją zastosować.

Wykluczone składniki: Skończyły Ci się podstawowe produkty, takie jak jajka czy mąka? Masz alergię lub nietolerancję pokarmową albo po prostu nie lubisz jakiegoś produktu? Żaden problem – możesz skorzystać z tego przydatnego filtra, by wykluczyć przepisy z konkretnym składnikiem.

Tagi: Ta sekcja jest bardzo przydatna, jeśli szukasz przepisów na konkretną okazję, np. urodziny, Święta lub poszukujesz przepisów dla konkretnej diety np. wegetariańskiej.

Poziom trudności, czas przygotowania i czas całkowity: Nie wszyscy mamy taki sam poziom wiedzy i umiejętności kulinarnych. Nawet jeśli uwielbiamy gotować, często sięgamy po proste i nieskomplikowane dania, które można przygotować niewielkim nakładem czasu. Dzięki tym trzem filtrom możesz wybrać, na co masz ochotę: szybki i łatwy przepis, a może dłuższą sesję gotowania, która rozwinie Twoje doświadczenia w kuchni.

Jeszcze więcej filtrów: Poza wymienionymi powyżej filtrami masz do dyspozycji kilka dodatkowych opcji wyszukiwania, które pomogą Ci poprawić dokładność wyświetlanych rezultatów. Możesz wskazać model urządzenia Thermomix® oraz dodatkowe akcesoria, które posiadasz, a także określić minimalną liczbę ocen, którą powinny mieć wyświetlane przepisy.

Wypróbuj filtry już teraz!