Przedstawiamy funkcję Utworzone przepisy

Twórz, importuj i modyfikuj swoje ulubione przepisy, zapisuj je wszystkie w jednym miejscu i przyrządzaj w urządzeniu Thermomix®. Teraz możesz powiedzieć: moje urządzenie Thermomix®, na mój sposób.

NOWOŚĆ! Dostęp do trybów z poziomu Twoich przepisów w TM6

Chcesz, by uwielbiane przez całą rodzinę żeberka BBQ były jeszcze smaczniejsze i delikatniejsze za sprawą trybu Sous-vide? Teraz, podczas korzystania z Utworzonych przepisów w urządzeniu Thermomix® TM6, możesz uzyskać dostęp do ekranu trybów i włączyć swoje ulubione tryby. Przyrządzając dania z własnych przepisów w TM6, kliknij ikonę ustawień Thermomix®  w prawym dolnym rogu TM6. Wyświetli się opcja przejścia do ekranu trybów.

Należy pamiętać, że funkcje Wysokich Temperatur i Karmelizowania są dostępne wyłącznie w przypadku przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami. Odwiedź naszą stronę i odkryj wspaniałe przepisy – np. na idealnie zrumienioną cebulę i inne podstawowe potrawy – które przeniosą Twoje gotowanie na wyższy poziom.

Wskazówki dotyczące Twoich przepisów

4 tryby w funkcji Utworzone przepisy

Od teraz w ramach funkcji Utworzone przepisy, podczas importowania przepisów oraz tworzenia własnych przepisów można linkować i zmieniać ustawienia trybów: Ciasto, Miksowanie, Turbo lub Podgrzewanie, co umożliwia personalizację oraz bezpośrednie gotowanie z wykorzystaniem tych trybów w urządzeniu TM6. Bezproblemowe wyrabianie ciasta, miksowanie składników, przygotowywanie purée i odgrzewanie samodzielnie stworzonych potraw. Wypróbuj tę funkcję i dostosuj do swoich upodobań jeden z naszych przepisów na pyszny chleb.

Przepisy na chleb

Cookidoo® zawiera tysiące przetestowanych przepisów z całego świata, idealnie dopasowanych do różnych preferencji i diet. Teraz przenosimy doświadczenie Cookidoo® na kolejny, najlepszy poziom: Twój poziom.

Przejdź do „Moje przepisy” i odkryj Utworzone przepisy: najnowszą funkcję Cookidoo®, która pozwala tworzyć, importować i modyfikować przepisy z Cookidoo®, rodzinnych książek kucharskich, stworzone przez ulubionych szefów kuchni, z magazynów i blogów. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o funkcji Utworzone przepisy!

Utworzone przepisy nie są oficjalnymi przepisami firmy Vorwerk. Aby uniknąć obrażeń, należy przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa i uważnie monitorować proces gotowania.

PRZEJDŹ DO FUNKCJI UTWORZONE PRZEPISY

Uwolnij swoją kreatywność.

Wprowadź w życie swoje własne pomysły za pomocą urządzenia Thermomix®. Twórz własne, pyszne przepisy kulinarne, zapisuj je w Cookidoo® i przyrządzaj w urządzeniu Thermomix®.

Podrasuj potrawę jak szef kuchni.

Trochę mniej cukru? Brzoskwinie zamiast śliwek? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz importować przepisy znajdujące się na Cookidoo® do swojej kolekcji i modyfikować je zgodnie z własnymi preferencjami.

Więcej przepisów, więcej inspiracji.

Chcesz zrobić szarlotkę jak u babci w swoim urządzeniu Thermomix®? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz importować i modyfikować przepisy z Cookidoo® oraz Przepisowni lub dodawać przepisy z innych źródeł, np. ulubionych książek kucharskich i czasopism. Zapisuj je w Cookidoo® i gotuj bezpośrednio w urządzeniu TM6.

Dowiedz się więcej o importowaniu przepisów

Wszystkie Twoje ulubione przepisy w jednym miejscu.

Koniec z szukaniem notatek i wycinków z przepisami! Dzięki funkcji Utworzone przepisy masz wszystkie przepisy w jednym miejscu i możesz je przyrządzać w swoim urządzeniu Thermomix®.

Masz urządzenie TM5? Mamy też coś dla Ciebie.

Dzięki funkcji Utworzone przepisy i niewielkiej pomocy smartfona, tabletu lub notebooka, możesz również cieszyć się wygodą posiadania wszystkich ulubionych przepisów w jednym miejscu.

Przejdź do funkcji Utworzone przepisy

Wskazówki dotyczące tworzenia własnych przepisów

Przeczytaj nasze porady i wskazówki, które pomogą Ci zacząć tworzyć i modyfikować własne przepisy. Nie zapomnij pobrać naszych tabel krojenia i gotowania, które pomogą Ci w tworzeniu własnych przepisów.

Gwarantujemy powodzenie tylko w przypadku tych przepisów, które zostały w 100% stworzone i przetestowane przez nas. Nie możemy jednak zagwarantować sukcesu w przypadku zmodyfikowanych przepisów, czy to ręcznie podczas procesu gotowania (np. zmiana ilości lub czasu), czy też w ramach funkcji Utworzone przepisy.

Przeczytaj nasz artykuł

Jak zacząć?

Aby dowiedzieć się, jak korzystać z funkcji Utworzone przepisy jak profesjonalista, obejrzyj nasze filmy w sekcji samouczków.

Rozpocznij naukę

Ile przepisów mogę utworzyć?

Posiadając aktywny abonament, możesz utworzyć do 100 przepisów. Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące funkcji Utworzone przepisy znajdziesz w Centrum pomocy.

Przejdź do Centrum pomocy