Przedstawiamy funkcję Utworzone przepisy

Twórz, importuj i modyfikuj swoje ulubione przepisy, zapisuj je wszystkie w jednym miejscu i przyrządzaj w urządzeniu Thermomix®. Teraz możesz powiedzieć: moje urządzenie Thermomix®, na mój sposób.

Cookidoo® zawiera tysiące przetestowanych przepisów z całego świata, idealnie dopasowanych do różnych preferencji i diet. Teraz przenosimy doświadczenie Cookidoo® na kolejny, najlepszy poziom: Twój poziom.

Przejdź do „Moje przepisy” i odkryj Utworzone przepisy: najnowszą funkcję Cookidoo®, która pozwala tworzyć, importować i modyfikować przepisy z Cookidoo®, rodzinnych książek kucharskich, stworzone przez ulubionych szefów kuchni, z magazynów i blogów. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej o funkcji Utworzone przepisy!

Utworzone przepisy nie są oficjalnymi przepisami firmy Vorwerk. Aby uniknąć obrażeń, należy przestrzegać ogólnych zasad bezpieczeństwa i uważnie monitorować proces gotowania.

Nie można zintegrować funkcji Gotowania z ustawieniami dla urządzenia Thermomix TM6 takich jak Turbo, Interwał, itd. w Twojej sekcji Utworzone przepisy. Musisz zdefiniować te funkcje niezależnie, podając czas, temperaturę i prędkość w utworzonym przez siebie przepisie.

PRZEJDŹ DO FUNKCJI UTWORZONE PRZEPISY

Uwolnij swoją kreatywność.

Wprowadź w życie swoje własne pomysły za pomocą urządzenia Thermomix®. Twórz własne, pyszne przepisy kulinarne, zapisuj je w Cookidoo® i przyrządzaj w urządzeniu Thermomix®.

Podrasuj potrawę jak szef kuchni.

Trochę mniej cukru? Brzoskwinie zamiast śliwek? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz importować przepisy znajdujące się na Cookidoo® do swojej kolekcji i modyfikować je zgodnie z własnymi preferencjami.

Więcej przepisów, więcej inspiracji.

Chcesz zrobić szarlotkę jak u babci w swoim urządzeniu Thermomix®? Dzięki funkcji Utworzone przepisy możesz importować lub dodawać przepisy z ulubionych blogów, stron internetowych, książek kucharskich i czasopism. Zapisuj je w Cookidoo® i gotuj bezpośrednio w urządzeniu TM6.

Dowiedz się więcej o importowaniu przepisów

Wszystkie Twoje ulubione przepisy w jednym miejscu.

Koniec z szukaniem notatek i wycinków z przepisami! Dzięki funkcji Utworzone przepisy masz wszystkie przepisy w jednym miejscu i możesz je przyrządzać w swoim urządzeniu Thermomix®.

Masz urządzenie TM5? Mamy też coś dla Ciebie.

Dzięki funkcji Utworzone przepisy i niewielkiej pomocy smartfona, tabletu lub notebooka, możesz również cieszyć się wygodą posiadania wszystkich ulubionych przepisów w jednym miejscu.

Przejdź do funkcji Utworzone przepisy

Wskazówki dotyczące tworzenia własnych przepisów

Przeczytaj nasze porady i wskazówki, które pomogą Ci zacząć tworzyć i modyfikować własne przepisy. Nie zapomnij pobrać naszych tabel krojenia i gotowania, które pomogą Ci w tworzeniu własnych przepisów.

Gwarantujemy powodzenie tylko w przypadku tych przepisów, które zostały w 100% stworzone i przetestowane przez nas. Nie możemy jednak zagwarantować sukcesu w przypadku zmodyfikowanych przepisów, czy to ręcznie podczas procesu gotowania (np. zmiana ilości lub czasu), czy też w ramach funkcji Utworzone przepisy.

Przeczytaj nasz artykuł

Jak zacząć?

Aby dowiedzieć się, jak korzystać z funkcji Utworzone przepisy jak profesjonalista, obejrzyj nasze filmy w sekcji samouczków.

Rozpocznij naukę

Ile przepisów mogę utworzyć?

Posiadając aktywny abonament, możesz utworzyć do 100 przepisów. Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące funkcji Utworzone przepisy znajdziesz w Centrum pomocy.

Przejdź do Centrum pomocy