Planuj posiłki z Cookidoo®. Gotuj sprytniej, bez wysiłku!

Masz dość jedzenia na wynos w zabiegane dni? Spiesząc się, nie musisz rezygnować z odpowiedniego odżywiania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak skrócić czas spędzany w kuchni oraz poznać smakowite inspiracje na dania na wynos i nie tylko.

Cookidoo®: Twój sposób na efektowne gotowanie na co dzień

Planowanie dnia zajętego pracą, spotkaniami oraz dbaniem o dom może pochłaniać wiele Twojego cennego czasu, nie pozostawiając miejsca na gotowanie. Zamiana domowych posiłków na jedzenie na wynos nie jest rozwiązaniem! Dzięki platformie Cookidoo® możesz szybko przygotować pyszne dania, nie rezygnując ze smaku ani jakości. Mimo napiętego grafiku możesz przyrządzić szybki i prosty lunch na wynos lub zachwycić bliskich wyśmienitym obiadem przygotowanym w zaledwie 30 minut.

Obiad w mniej niż 30 minut

Szybkie lunche do pracy

Spraw, aby chwile w kuchni były przyjemniejsze

Czas jest bezcenny, dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, dzięki którym maksymalnie zwiększysz efektywność w kuchni.

  • - Szukaj szybkich przepisów w bazie Cookidoo®, korzystając z odpowiednich filtrów.
  • - Gotuj wiele składników na raz, korzystając z możliwości gotowania na wielu poziomach – używaj przystawki Varoma oraz koszyczka.
  • - Przygotowuj i planuj posiłki z wyprzedzeniem, używając funkcji "Mój tydzień".
  • - Korzystaj z akcesoriów Thermomix®: nakładki krojącej, osłony noża miksującego 2.0 z funkcją obierania oraz stacji Thermomix® Friend, aby ułatwić sobie codzienne gotowanie.

A potem delektuj się jedzeniem i celebruj pozostały czas wolny!

Ugotowane na później

Pełne Menu

Zamień jedzenie na wynos na smaczne, domowe posiłki

10 wskazówek na łatwiejsze, szybsze i zdrowsze gotowanie

Nawet gdy życie toczy się w zawrotnym tempie i wydaje się, że brak Ci czasu i siły na gotowanie, możesz podać swoim bliskim pożywny posiłek. Potrzebujesz tylko odpowiednich „narzędzi”, aby z łatwością wybrać odpowiednie danie. Oto 10 wskazówek, które pomogą Ci gotować łatwiej, szybciej i zdrowiej oraz sprawią, że w kilka chwil wyczarujesz znakomite dania.

Sprawdź teraz!

Jedzenie na wynos

Gdy jesteś poza domem, zapewnienie dobrej jakości posiłków może być dość trudne. Jeżeli zastanawiasz się, jaki lunch spakować na wycieczkę z rodziną, mamy dla Ciebie kilka pomysłów do wypróbowania.

Pyszności do lunchboxa

Przekąski pod ręką

Potrzebujesz więcej inspiracji na przekąski poza domem?

Znajdź pomysły na proste i zdrowe przekąski, które możesz zabrać ze sobą!

Przekąski na wynos