Jadłospisy z diety BeDiet

Gotujesz przepisy z kolekcji „Dieta BeDiet na Thermomix®"? Sprawdź nasze propozycje gotowych, tygodniowych jadłospisów w trzech wariantach kalorycznych: 1500, 1800 oraz 2000 kalorii.

Kolekcja: Dieta BeDiet na Thermomix®

To 50 zdrowych i smacznych przepisów powstałych we współpracy z BeDiet. Propozycje na śniadania, drugie śniadania, obiady, przekąski i kolacje, które przygotujesz ze składników dostępnych we wszystkich sklepach. Każdy przepis możesz ugotować, wybierając 1, 2 lub 4 porcje.

Jedz zdrowo z platformą Cookidoo®

Jeśli cenisz sobie zdrowy styl życia i dbasz o odpowiednie odżywianie, skorzystaj z naszych propozycji tygodniowego jadłospisu, ułożonego na bazie przepisów z Diety BeDiet. Do wyboru dostępne są trzy warianty kaloryczne: 1500, 1800 oraz 2000 kalorii. Wystarczy, że dodasz przepisy do swojego menu w zakładce Mój tydzień i nie musisz się martwić o plan posiłków przez najbliższe dni.

Zobacz kolekcję

Wariant na 1500 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Bilansowanie posiłków

Odpowiednio zbilansowana dieta to jeden z filarów zdrowego stylu życia.

Sprawdź 4 zasady tworzenia zdrowego planu posiłków zaproponowane przez specjalistów BeDiet.

Czytaj więcej

Wariant na 1800 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Zdrowa dieta redukcyjna

Zdrowa i trwała redukcja masy ciała to proces, który wymaga świadomego podejścia do zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia.

Poznaj wskazówki specjalistów BeDiet, które mówią o tym jak przejść na dietę redukcyjną, w taki sposób, aby była ona skuteczna, trwała i zdrowa.

Czytaj więcej

Wariant na 2000 kalorii dziennie

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela