Powrót do formy

Przyszedł moment, aby z entuzjazmem rozpocząć Nowy Rok, korzystając z potencjału urządzenia Thermomix®. To czas na kreatywne gotowanie, odkrywanie nowych smaków i tworzenie zdrowych, pysznych posiłków, które dodadzą energii i radości każdemu dniu.

​Owoce i warzywa do picia! Dzięki tym koktajlom wrócisz na właściwą drogę

Dowiedz się, jakie składniki trzeba mieć pod ręką i odkryj 5 kroków, które dzielą Cię od przygotowania idealnego i pełnego energii smoothie. Czytaj więcej…

Zdrowe sałatki

Pełnowartościowe zupy

5 wyjątkowo zdrowych warzyw

jarmuż • brokuł • marchew • szpinak • groszek

W żadnej zdrowej kuchni nie może zabraknąć tych bomb odżywczych. Te warzywa mają wiele zalet i można je wykorzystać do różnych przepisów. Wykorzystaj swoją kreatywność z naszymi 5 wszechstronnymi warzywami i sprawdź nasze najlepsze przepisy.

Trendy żywieniowe

Gubienie kilogramów nie jest łatwe. Próbujemy nowych cudownych diet i chodzimy na siłownię, aby poznać najmodniejsze ćwiczenia. Tak naprawdę nie ma magicznego sposobu na odchudzanie, oprócz zdrowego odżywiania, kontroli wielkości posiłków i regularnego ruchu.

Czasami jednak trendy żywieniowe mogą być pomocne. Coraz częściej mówi się o dietach, takich jak keto, niskowęglowodanowych, paleo i raw - opartej na surowych składnikach. Zwolennicy tych diet twierdzą, że są niezwykle skuteczne. Niezależnie od wyboru diety, Thermomix® pomoże Ci przygotować posiłki, których potrzebujesz. 

Na przykład mamy dla Ciebie fantastyczne przepisy z niską zawartością węglowodanów, zarówno wytrawne, jak i słodkie, oszczędne w węglowodany, ale obfitujące w smak. Niektórzy twierdzą, że smakują lepiej niż wysokowęglowodanowe odpowiedniki. Jeśli interesuje Cię ten rodzaj diety, wypróbuj te przepisy.

Wytrawne dania niskowęglowodanowe

Słodkie dania niskowęglowodanowe

Zbilansowane i zróżnicowane posiłki

Znalezienie zbilansowanej diety, która sprawi Ci przyjemność i będzie dopasowana do Twoich celów wydaje się być sporym wyzwaniem. Co możesz zjeść w ciągu następnych kilku dni? Nikt oprócz Ciebie nie zna odpowiedzi na to pytanie. My możemy podsunąć Ci pomysły na różnorodne, pełnowartościowe dania rybne, mięsne lub wegetariańskie.

Pełnowartościowe dania rybne

Pełnowartościowe dania mięsne

Pożywne dania wegetariańskie

Wyzwanie treningowe Thermomix®

Zajmij się ćwiczeniem, a Thermomix® zajmie się Twoim jedzeniem. Krojenie = 5 przysiadów • Mieszanie = 10 razy podnoszenie kolan • Gotowanie = 20 pajacyków

Dobre postanowienia