Wskazówki na temat tworzenia przepisów

Thermomix® to znacznie więcej niż blender, robot kuchenny i mikser. To ponad 20 urządzeń kuchennych w jednym! Znajdź podstawowe przepisy i wskazówki, które zainspirują Cię do tworzenia spersonalizowanych przepisów dzięki innowacyjnej funkcji Utworzonych przepisów.

Twoja kuchnia – Twoje zasady!

Jedną z największych zalet Cookidoo® i urządzenia Thermomix® jest ogromna liczba przepisów, które masz na wyciągnięcie ręki… A także wolność, jaką zapewniają! Daj się zainspirować naszym podstawowym przepisom i wskazówkom, które pomogą Ci w tworzeniu własnych przepisów! Czytaj dalej, aby lepiej poznać nasze ulubione tematy związane z urządzeniem Thermomix®: gotowanie na wielu poziomach, rozdrabnianie i gotowanie na parze, dania przyrządzane przy użyciu funkcji Wysokich Temperatur, nasze ulubione podstawowe przepisy, a także tryby Sous-vide i Wolnego Gotowania! Dzięki urządzeniu Thermomix® nawet początkujący kucharze mogą tworzyć własne, wspaniałe przepisy!

Jeżeli nie możesz uzyskać dostępu do Utworzonych przepisów, już dziś przejdź na wyższy abonament, by korzystać z naszych najnowszych funkcji i ulepszeń! Przejdź na wyższy abonament w sekcji Konto użytkownika > Abonament na Twoim koncie Cookidoo®.

Smaki na wszystkich poziomach

Dzięki inteligentnemu połączeniu akcesoriów urządzenia Thermomix® – naczynia miksującego, koszyczka, dolnej części przystawki Varoma i wkładu Varomy – możesz równocześnie przygotowywać różne elementy posiłku, a nawet przygotować składniki z wyprzedzeniem na kolejne dni! Dodaj ziemniaki lub ryż do koszyczka, ugotuj warzywa w dolnej części przystawki Varoma oraz mięso lub ryby na wkładzie Varomy, a sos przygotuj w naczyniu miksującym. To takie proste! Tworząc lub edytując własne przepisy, wykorzystaj wielofunkcyjność swojego urządzenia Thermomix®.

Dowiedz się więcej

Wybierz idealny dodatek lub bazę potrawy

A może porcja warzyw?

Wskazówki dotyczące tworzenia własnych przepisów

Chcesz tworzyć własne przepisy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Sprawdź nasz artykuł i poznaj przydatne wskazówki i triki – m.in. tabele dotyczące rozdrabniania i gotowania na parze, które pomogą Ci tworzyć własne, wyśmienite dania!

Przeczytaj artykuł

Sprawdź kolekcję przepisów na dodatki

Podkręć temperaturę!

Wszyscy uwielbiają słuchać przyjemnego skwierczenia w trakcie rumienienia! Dzięki rumienieniu i karmelizowaniu warzyw, mięsa i grzybów możesz cieszyć się niezrównanym aromatem i smakiem jak z restauracji. Skorzystaj z przepisów na podstawowe dania przyrządzane przy użyciu funkcji Wysokich Temperatur i przenieś swoje gotowanie na wyższy poziom! Funkcja Wysokich Temperatur jest dostępna wyłącznie w ramach przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami w Cookidoo®. Sprawdź naszą kolekcję podstawowych przepisów wykorzystujących funkcję Wysokich Temperatur. Znajdziesz ją poniżej.

Poznaj nasze kolekcje przepisów na dania przyrządzane dzięki funkcji Wysokich Temperatur

Podstawowe przepisy

Przygotowując podstawowe zapasy do spiżarni przy użyciu urządzenia Thermomix®, masz całkowitą pewność ich składu. Sprawdź naszą stronę tematyczną, aby znaleźć przepisy na podstawowe zapasy do spiżarni, a także poznać wskazówki, które pomogą Ci przygotowywać podstawowe składniki w zaciszu własnego domu!

Powrót do podstaw

Nasze ulubione podstawowe przepisy

Wypróbuj tryby Sous-vide i Wolnego Gotowania

Dzięki precyzyjnej kontroli temperatury w urządzeniu Thermomix® możesz przygotować rozpływające się w ustach dania wolno gotowane lub sous-vide! Aby poznać czas i temperaturę gotowania Twoich potraw, sprawdź tabele czasu i temperatur gotowania dostępne poniżej.

Tabele dotyczące sous-vide i wolnego gotowania

Ulepsz swoje gotowanie dzięki tym wyśmienitym przepisom

Nie znasz jeszcze funkcji Utworzonych przepisów?

Sprawdź naszą stronę na temat Utworzonych przepisów i dowiedz się więcej.

Przeczytaj teraz