P.S. Kocham Cię

Nie zapomnij! 14 lutego są Walentynki. Spraw radość ukochanej osobie małą niespodzianką i podziel się miłością… przez żołądek szybciej dotrzesz do jej serca!

Owocowa rozkosz

Ciasteczka poprawiające nastrój

Powiedz to za pomocą czekolady

Czekolada podnosi poziom serotoniny w mózgu, co poprawia ogólne samopoczucie i poczucie szczęścia. Nawet jej zapach może poprawić nastrój i sprawić, że poczujesz się bardziej zrelaksowany! Zatem sprawdź niektóre z naszych ulubionych przepisów na czekoladę.

Wszystko o czekoladzie

Eleganckie koktajle

Kremowe dania

Czas na spotkanie we dwoje

Spędzanie czasu razem pozwoli wam zbliżyć się do siebie. Wspólne przeżycia tworzą niezwykłe wspomnienia. Dajcie sobie czas na słuchanie, wspieranie się i podtrzymywanie Waszych relacji. Mając to na uwadze, zacznijcie gotować we dwoje. Miłość wisi w powietrzu!

Odkryj świat karmelu

Wasze menu na Walentynki

Wszystko, co najlepsze dla najważniejszej osoby w Twoim życiu. Daj od siebie wszystko: koktajl, przystawkę, danie główne i deser, dekoracje, przystrojenie stołu i mały upominek. To sporo do zapamiętania, ale pomożemy Ci w przygotowaniu menu.

KOLEKCJA WALENTYNKOWA

10 przepisów z wykorzystaniem afrodyzjaków – składników, które nie tylko zachwycają wyglądem, kolorem, smakiem oraz zapachem, ale przede wszystkim pobudzają zmysły. Skomponuj inspirujące menu na ten niezapomniany wieczór i pamiętaj, że „przez żołądek trafia się do serca”.

ZOBACZ PRZEPISY

Sałatki i przystawki pełne miłości

Co wybierasz na kolację – rybę czy mięso?

czy potrawy z afrodyzjakami?

Romantyczne ciasta i tarty

Podaruj miłosne liściki

Zaskocz ukochaną osobę liścikami miłosnymi schowanymi w kuchni lub w całym domu. Napisz bliskiej osobie za co ją kochasz i zostaw liściki w łatwo widocznych miejscach. Możesz też zostawić wiadomości z życzeniami.