Walentynki z Cookidoo®

Z okazji Walentynek spraw radość ukochanej osobie małą niespodzianką i podziel się miłością… przez żołądek szybciej dotrzesz do jej serca!

Owocowa rozkosz

Ciasteczka na podarunek

Powiedz to za pomocą czekolady

Czekolada podnosi poziom serotoniny w mózgu, co poprawia ogólne samopoczucie i poczucie szczęścia. Nawet jej zapach może poprawić nastrój i sprawić, że poczujesz się bardziej zrelaksowany! Zatem sprawdź niektóre z naszych ulubionych przepisów na czekoladę.

Wszystko o czekoladzie

Eleganckie koktajle

Dania, które rozpływają się w ustach

Czas na spotkanie we dwoje

Spędzanie czasu razem pozwoli wam zbliżyć się do siebie. Wspólne przeżycia tworzą niezwykłe wspomnienia. Dajcie sobie czas na słuchanie, wspieranie się i podtrzymywanie Waszych relacji. Mając to na uwadze, zacznijcie gotować we dwoje. Wspólne gotowanie wykwintnej kolacji lub nowe techniki kulinarne w świecie deserów to doskonały pomysł na wspólną randkę.

Zainspirujcie się światem karmelu

Wasze menu na Walentynki

Wszystko, co najlepsze dla najważniejszej osoby w Twoim życiu. Daj od siebie wszystko: koktajl, przystawkę, danie główne i deser, dekoracje, przystrojenie stołu i mały upominek. To sporo do zorganizowania, ale pomożemy Ci w przygotowaniu menu.

KOLEKCJA WALENTYNKOWA

20 przepisów idealnych na Walentynki – to dania, które nie tylko zachwycają wyglądem, kolorem, smakiem oraz zapachem, ale przede wszystkim pobudzają zmysły. Skomponuj inspirujące menu na ten niezapomniany wieczór i pamiętaj, że „przez żołądek trafia się do serca”.

ZOBACZ PRZEPISY

Sałatki i przystawki pełne miłości

Co wybierasz na kolację – rybę czy mięso?

A może potrawę z afrodyzjakami?

Romantyczne ciasta i desery

Walentynkowa niespodzianka

Zaskocz ukochaną osobę liścikami miłosnymi schowanymi w kuchni lub w całym domu. Napisz bliskiej osobie za co ją kochasz i zostaw liściki w łatwo widocznych miejscach. Możesz też zostawić wiadomości z życzeniami.