Korzystaj z Cookidoo® każdego dnia

Uwielbiasz gotować i chcesz uatrakcyjnić codzienne posiłki? Dowiedz się jak maksymalnie wykorzystać możliwości urządzenia Thermomix® dzięki platformie Cookidoo®. Odkryj w sobie szefa kuchni i wejdź na najwyższy poziom gotowania!

Cookidoo®: wejdź do świata najlepszych doświadczeń kulinarnych

Wybieraj spośród ponad 80 000 przepisów z całego świata, planuj posiłki, twórz listy zakupów, sortuj i organizuj przepisy, zmieniaj liczbę porcji, a także twórz własne przepisy i je udostępniaj. Dzięki licznym filtrom na pewno znajdziesz danie, które Cię zachwyci. Możesz filtrować przepisy według czasu przygotowania, poziomu trudności, a nawet ulubionego składnika. Jeżeli masz warzywa, które wkrótce się zepsują, wpisz je w wyszukiwarkę, aby odkryć całą gamę przepisów z wykorzystaniem resztek. Dzięki Gotowaniu z ustawieniami i instrukcjom krok po kroku wyświetlanym na ekranie poczujesz się tak, jakby wspierał Cię Twój osobisty szef kuchni. Spodziewaj się wspaniałych efektów gotowania niezależnie od swoich umiejętności.

A może makaron?

Posiłki do 15 minut

Trzy sposoby, by uatrakcyjnić codzienne posiłki

Sprawdzone przepisy regularnie pojawiające się w Twoim menu są świetne, ale czasem potrzebujesz inspiracji, aby wprowadzić do kuchni nowe smaki. Na platformie Cookidoo® masz dostęp do nieograniczonej bazy przepisów z całego świata oraz do cyklicznie publikowanych, nowych kolekcji z pomysłami na różne potrawy. Skorzystaj z tej możliwości, by odświeżyć swoją kuchenną rutynę w trzech prostych krokach:

1. Szukaj przepisów na podstawie składników, które już masz w kuchni lub które uwielbiasz i chcesz wykorzystać w zupełnie nowym daniu. To idealny sposób, by obudzić w sobie kreatywność i zminimalizować marnowanie żywności.

2. Przygotuj własne podstawowe produkty. Czy kiedykolwiek myślałeś(łaś), aby przygotować domowy ser, jogurt, masło orzechowe albo napój migdałowy? Gotowanie z ustawieniami z Cookidoo® poprowadzi Ci krok po kroku.

3. Próbuj potraw z różnych kuchni świata. Z urządzeniem Thermomix® możesz przygotowywać dania, które wcześniej wydawały się być poza Twoim zasięgiem – i uzyskać wspaniałe efekty!

Przygotuj podstawowe produkty

Jedzenie z całego świata

Gotuj jak szef kuchni

Jedzenie to nie tylko wartości odżywcze. To uniwersalny język, który łączy ludzi i tworzy niezapomniane doświadczenia. A sekret udanego gotowania polega na tym, aby odkryć w sobie szefa kuchni i postarać się, by proces przyrządzania potraw był równie przyjemny, jak ich jedzenie. Jeżeli pasjonuje Cię gotowanie i chcesz rozwijać swoje umiejętności, sprawdź wskazówki przedstawione w poniższym artykule.

Odkryj w sobie wewnętrzną pasję do gotowania

Dla wegetariańskiego szefa kuchni

Dla kreatywnego szefa kuchni

A może kulinarna podróż?

Wykorzystaj maksymalnie możliwości urządzenia Thermomix® i platformy Cookidoo®, aby każdy dzień był pełen smaku. Weź fartuch i wyrusz w kulinarną przygodę!

Poznaj swoje ulubione smaki