Jedz rozsądnie, dbaj o siebie

Poznaj znakomite przepisy, które są dobre dla Ciebie oraz dla środowiska. Znajdziesz je na Cookidoo® w kolekcji „Jedz rozsądnie, dbaj o siebie" oraz w książce o tym samym tytule. Dzięki nim utrzymasz dobre samopoczucie poprzez świadomy i odpowiedzialny styl życia.

Gotuj pysznie – z troską o siebie i środowisko!

Książka „Jedz rozsądnie, dbaj o siebie” to smaczny przewodnik po zrównoważonym stylu życia, który pomoże Ci w racjonalnym odżywianiu i dobrym samopoczuciu. Oprócz pysznych przepisów na Thermomix® z całego świata, odkryjesz skarbnicę kulinarnych i ekologicznych inspiracji, które zabiorą Twoje kubki smakowe w niezapomnianą podróż! Już dziś sięgnij po to źródło praktycznej wiedzy, nieprzeciętnych porad oraz wyjątkowych historii, dzięki którym możesz wyrobić tak ważne dla nas i dla środowiska zdrowe nawyki.

Zobacz w sklepie internetowym

Zmień swoje nawyki!

Wprowadzenie niewielkich zmian w planowaniu i gotowaniu posiłków pozwoli rozwiązać problem marnowania żywności. Sprawdź nasze porady, które możesz wykorzystać w trakcie tworzenia listy zakupów, doboru produktów i wyborze menu.

Gib Plastik einen Korb

Od korzenia do łodygi

Drugie życie resztek żywności

Zrób to sam

Kuchnia roślinna

Myślisz o ograniczeniu mięsa w diecie? A może chcesz wypróbować zupełnie nowy styl gotowania oparty na wegetariańskich przepisach?

Zainspiruj się

Roślinna moc

Zdrowe i smaczne słodycze

Zakochasz się od pierwszego kęsa

Więcej inspiracji

Pozostałe przepisy znajdziesz w kolekcji „Jedz rozsądnie, dbaj o siebie”.

Odkrywaj