Rób to, co kochasz

​​​​Uwielbiasz relaksować się na kanapie albo spędzać czas z przyjaciółmi lub dziećmi? Niezależnie od tego, co lubisz Thermomix® będzie gotować dla Ciebie. To przepisy na dania, które będą gotowe w kilka chwil.

Idealny weekendowy brunch

Przepisy na spotkanie przy herbacie

Mniej stresu, więcej zabawy!

Praca, opieka nad dziećmi, spotkania ze znajomymi… Czasami brakuje nam energii na przygotowanie domowych posiłków. Dowiedz się, co zrobić, aby Thermomix® zastąpił Cię w kuchni.

Czytaj więcej

Szybkość jest równie ważna, jak zdrowie i smak

Nawet kiedy jesteśmy zajęci lub zmęczeni, nadal możemy zjeść zdrowy posiłek i dobrze wykorzystać swój czas. Najlepiej jest zaplanować zakupy, wybrać proste przepisy, przygotować odpowiednią ilość składników na porcję i skupić się na ulubionych daniach. Wiesz, co dobrze wpływa na Twój umysł? Relaks podczas przygotowywania przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami! Więcej szczegółów znajdziesz w naszym artykule.

Przepisy na sałatki i dania z warzywami

Smakowite przyjemności

Zdrowe jedzenie jest dobre dla Twojego ciała. Ale czasami potrzebujesz zjeść coś, co poprawi Ci nastrój. Mamy dla Ciebie kilka przepisów, które sprawią Ci przyjemność, a zaoszczędzony czas wykorzystasz na ulubione aktywności!

Przepisy na dania z makaronu i ryżu, które wprawią Cię w lepszy nastrój.

Dania jedzone rękami

7 powodów, dlaczego warto przygotowywać posiłki

Zacznij planować swój tydzień

Oszczędność czasu w ciągu tygodnia • Oszczędność pieniędzy • Mniej stresu • Różnorodne posiłki • Kontrola składników odżywczych • Kontrola porcji • Więcej energii

Pyszne przystawki

Sprytne dania główne

Szybkie desery