Rób to, co kochasz – Thermomix® zajmie się gotowaniem

Co będziesz robić, kiedy Thermomix® będzie gotować za Ciebie?

Dzień dobiega końca, a Ty masz do podjęcia decyzję. Jak spędzisz czas? Co jest dla Ciebie w tej chwili ważne? Tradycyjne gotowanie może Cię odprężać. Poza tym, na niektórych ludzi sprzątanie albo przygotowywanie składników działa terapeutycznie. Nie na Ciebie albo nie dzisiaj? Możesz pomyśleć, że ostatnią rzeczą, na jaką masz ochotę jest ciężka praca w kuchni podczas gotowania obiadu. To był długi dzień i masz ochotę spędzić czas z dziećmi. Starsze dziecko potrzebuje pomocy w zadaniu z matematyki, a młodsze chce, byście dokończyli czytanie „Charliego i Fabryki Czekolady”. Być może bardzo potrzebujesz czasu dla siebie, by poćwiczyć na rowerze stacjonarnym i obejrzeć wiadomości. A może masz energię jedynie na czytanie książki pod kołdrą. Zależy Ci jednak na zdrowym odżywianiu. Szkoda, że doba ma tylko 24 godziny!
Zrelaksuj się. Możesz mieć to wszystko.

Wybierz przepis z krótkim czasem przygotowania.

Thermomix® posiada wiele przepisów, które nie wymagają pełni Twojej uwagi. Aby znaleźć przepisy, dzięki którym będziesz mieć czas na inne zajęcia, kliknij Szukaj > Wszystkie przepisy, a następnie wybierz Czas przygotowania < 15 min. Następnie możesz rozszerzyć wyszukiwanie, bazując na składnikach, jakie masz w domu lub rodzaju dania, jakie chcesz przygotować.

Czas przygotowania odnosi się do rzeczywistego czasu pracy manualnej, podczas którego zajmiesz się przepisem, nie mając czasu na nic innego. Czas całkowity to czas potrzebny od momentu przygotowania dania, aż do chwili, gdy gotowa potrawa trafi na nasz stół.

Aby znaleźć więcej pomysłów na przepisy, dzięki którym będziesz mieć czas na ulubione zajęcia, zajrzyj tutaj. Jeśli chcesz upewnić się, że masz wszystkie składniki niezbędne do przygotowania posiłku bez pośpiechu, pamiętaj o zaplanowaniu swoich dań w sekcji Mój tydzień, w której przygotujesz także listę zakupów.

Jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenie

Zobacz więcej