Potwornie smaczne przepisy na Halloween

Z okazji Halloween warto sięgnąć po strasznie ciekawe przepisy! Poczęstuj gości upiornymi przysmakami, specjałami z dyni, przekąskami do filmów z dreszczykiem i kreatywnymi koktajlami! Świętuj Halloween z Cookidoo®.

Zaskocz gości upiornymi przysmakami

Odważysz się spróbować magicznego eliksiru?

Planujesz imprezę z okazji Halloween?

Mamy dla Ciebie 5 wskazówek:

• Zamień tiramisu w cmentarz zombie. Zrób krzyże z wykałaczek i polej wszystko sosem malinowym, aby uzyskać jeszcze upiorniejszy efekt.
• Przygotuj krwistoczerwone koktajle i moktajle z przerażającymi gałkami ocznymi! Wystarczy nadziać owoce liczi borówkami i wrzucić je do napoju.
• Wypełnij słoik domowymi cukierkami na Halloween i poproś gości, aby zgadli, ile cukierków jest w środku. Szczęśliwy zwycięzca zabierze je do domu!
• Nalej wody do plastikowej rękawiczki nadającej się do kontaktu z żywnością, a następnie włóż ją do zamrażalnika. Goście na pewno się zdziwią, gdy zobaczą dłoń dryfującą w wazie z ponczem!

Uwolnij kreatywność i przygotuj strasznie pyszne słodycze

Czas na dynię!

Skorzystaj z jesiennych zbiorów i przygotuj pożywne dania, które idealnie sprawdzą się w przerwie od halloweenowych słodyczy i przekąsek! Dynia jest wspaniałym źródłem witaminy A i C, a przy tym doskonale pasuje na Halloween!

Wskazówki na temat wykorzystania dyni

Potrawy z dyni na jesienne wieczory

Dorośli też mogą świętować Halloween!

Przekąski na wieczory filmowe z dreszczykiem