Święta w nowej odsłonie

Mówi się, że Święta można zorganizować w każdej chwili, w dowolnym miejscu i z dowolnymi osobami. W tym roku należy zrezygnować z tradycyjnej dużej imprezy na rzecz spotkań i kolacji w małym gronie. Stwórz nowe tradycje i rozłóż celebrowanie Świąt na kilka dni. Mamy dla Ciebie 6 inspirujących pomysłów na małe przyjęcia świąteczne.

1. Pomysły na świąteczne późne śniadanie

2. Kreatywny obiad świąteczny

Podczas Świąt w każdej lodówce jest mnóstwo resztek. Zamiast przygotowywać nowe potrawy dla swoich gości, poproś każdego, aby przyniósł jakieś kreatywne danie z resztek!

3. Świąteczne zero waste

8 prezentów, które można przygotować z dziećmi

Rozpocznij sezon dawania prezentów z urządzeniem Thermomix®. Zaproś dzieci do kuchni i przygotujcie najlepsze podarunki dla przyjaciół, sąsiadów, dziadków… Znajdzie się coś dla każdego!

Zacznij przygotowywanie

4. Inny pomysł na świąteczne dania

Dodaj do zakładek ulubione świąteczne wypieki i zaproś domowników, by przygotowali je razem z Tobą! Włączcie muzykę, załóżcie świąteczne swetry i do dzieła!

5. Zaproś domowników do wspólnego pieczenia

W te Święta warto dać coś od siebie. Zorganizuj popołudniowe spotkanie charytatywne, podczas którego, zamiast obdarowywać się prezentami, goście przekażą darowiznę na rzecz wybranej organizacji. Podczas spotkania zaserwuj coś słodkiego i różnego rodzaju herbaty.

6. Przekąski do herbaty na popołudniowe spotkanie charytatywne

Znajdź więcej inspiracji w naszych kolekcjach świątecznych

Więcej przepysznych przepisów