Przepisy na Halloween

Oto kilka pomysłów na nastrojową kolację – upiorną, ale pyszną! Twoje małe duszki, wampirki i smoki będą potrzebowały pełnowartościowego posiłku, aby mieć siłę wyjść z domu i postraszyć w okolicy. Nie zapomnij też zaangażować ich w przygotowanie smakołyków, którymi można przestraszyć i zachwycić ich znajomych.

Przepisy z czosnkiem (aby odstraszyć upiory)

Potrawy na ukojenie duszy

Sposoby na wykorzystanie dyni

Dynia to symbol Halloween. Pełni ważną rolę w jesiennych uroczystościach. Większość z nas słyszała o tradycji rzeźbienia w dyniach, jednak mogą one być używane na wiele innych sposobów. Są nie tylko idealną dekoracją – można je również wykorzystać w kuchni, aby przygotować naprawdę pyszne dania.

Dyniowe inspiracje

Łatwe weekendowe przepisy na potrawy z dyni

Domowe przysmaki na Halloween

Buraczane przeboje

Burak ćwikłowy to uniwersalne warzywo, które doda koloru na talerzu i ucieszy podniebienie. Ma niską zawartość tłuszczu, ale za to jest bogaty w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Ziemisty smak buraków doskonale komponuje się z wieloma składnikami, zarówno słodkimi, jak i bardziej wytrawnymi. Możesz dodać je do sałatki, zmiksować, aby uzyskać smaczny dip lub posypać nimi ulubiony gulasz, wzbogacając go nutą słodyczy i odrobiną koloru. Skórki można obrać, choć nie trzeba tego robić; buraka wystarczy umyć i ugotować.

Krwistoczerwone przepisy z buraków

Czas na upiorne przekąski!

Wszystkie przepisy na Halloween