Obieranie warzyw oraz nowe opcje gotowania z trybami Thermomix®

Poznaj osłonę noża miksującego 2.0 z funkcją obierania.

Poznaj osłonę 2.0 z funkcją obierania

To niezwykłe akcesorium pomoże Ci w codziennych obowiązkach w kuchni. Dzięki swojej funkcjonalności sprawi, że zaoszczędzisz kolejne minuty w trakcie gotowania. Korzystaj z wolnych chwil, aby się odprężyć, a posiłek przygotuje za Ciebie urządzenie Thermomix®.

Koniec z ręcznym obieraniem!

Pozwól urządzeniu Thermomix® obierać ziemniaki lub inne warzywa korzeniowe za Ciebie. Pomyśl o wielu znakomitych przepisach z warzywami, które możesz przygotować bez wysiłku i użycia obieraczki.

Dowiedz się więcej

Coś dla miłośników zup

Ziemniaczane smakołyki

Tryb Sous-vide

Bądź jak szef kuchni – zaimponuj swoim gościom, wykorzystując tryb Sous-vide w urządzeniu Thermomix® TM6. Dzięki niemu przygotujesz soczyste i aromatyczne potrawy gotowane w niskich temperaturach. Osłona noża miksującego 2.0 ochroni worek i znajdujące się w nim składniki przed kontaktem z nożem miksującym. Gotowanie metodą sous-vide stanie się jeszcze łatwiejsze!

Znakomite potrawy przygotowywanie z trybem Sous-vide

Zobacz więcej

Budowanie smaku dzięki Wolnemu Gotowaniu

Tryb Wolnego Gotowania, dostępny w urządzeniu Thermomix ® TM6, w połączeniu z osłoną noża miksującego 2.0 pozwala przygotowywać soczyste i kruche dania o unikalnej teksturze. Ta delikatna obróbka sprawi, że ich smak stanie się jeszcze intensywniejszy, a Ty nie musisz martwić się o utrzymanie odpowiedniej temperatury ani mieszanie.

Smakowite dania przygotowywane z trybem Wolnego Gotowania

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Poszukaj odpowiedniego przepisu z osłoną noża miksującego 2.0 z funkcją obierania na platformie Cookidoo®.

Odkryj teraz