Tanie posiłki

Duże porcje są świetne, ale czasami wystarczy mieć na talerzu prosty i zdrowy posiłek. Zapoznaj się z naszymi przepisami na tanie posiłki, dzięki którym zaspokoisz głód i zaoszczędzisz pieniądze na spełnianie innych zachcianek.

Makarony i dania z ryżu. Szybkie, syte i odżywcze.

Gulasze, dania jednogarnkowe i zupy

Kupuj produkty sezonowe i oszczędzaj pieniądze

Planowanie to podstawa

Zdziwisz się, ile jesteś w stanie zaoszczędzić, dzięki planowaniu swoich posiłków przez wybieranie produktów w promocji. Kupuj produkty sezonowe, utrzymuj porządek w lodówce i zamrażalniku, gotuj na zapas, by zamrozić i zjeść innego dnia. Dzięki temu zaoszczędzisz więcej pieniędzy. W sekcji Mój tydzień znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci zarówno zorganizować menu na cały tydzień, jak i zaoszczędzić pieniądze.

Inspiracje z naszej biblioteki smoothie

Piecz samodzielnie, kiedy chcesz oszczędzić!

Wiesz już, że planowanie posiłków zmniejsza Twoje wydatki. Pieczenie w domu pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Niezależnie od tego, czy planujesz dania na słodko, czy na słono, z urządzeniem Thermomix® zrobisz je szybko i bez problemu. Czy wiesz, że posiłki bez sztucznych dodatków i konserwantów są zdrowsze? W pełni kontrolujesz to, co jesz.

Nasza domowa piekarnia

Nasza domowa cukiernia

Nasze domowe ciasta podstawowe

Mniej wydawania, więcej smaku

Zapoznaj się z naszą kolekcją szybkich i prostych przepisów do pięciu składników. W razie potrzeby dodaj wodę, sól i pieprz, a otrzymasz smaczne danie. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Obiad do pieciu składników