Łatwy powrót do szkoły!

Jesień to czas powrotu do szkoły. Wprowadź nawyki, które ułatwią Ci organizację tego czasu oraz pozwól, aby Cookidoo® uwolniło Cię od stresu związanego z tą pracowitą porą roku dzięki wielu wspaniałym przepisom na pożywne posiłki.

Szybkie, codzienne przepisy

Lista rzeczy do zrobienia

Planuj z wyprzedzeniem, aby uniknąć poczucia przytłoczenia. Dzięki Cookidoo® możesz tworzyć kolekcje składające się z wybranych przez Ciebie przepisów. Jeśli wiesz, że poniedziałkowe popołudnia będą zajęte, gdy dzieci wrócą do szkoły, stwórz własne kolekcje przepisów, które można przygotować w 45 minut lub krócej. Gdy będziesz mieć mało czasu, sięgnij po gotowy zestaw dań, które przygotujesz i podasz w mniej niż godzinę. Możesz również stworzyć kolekcję dań do przygotowania w niedzielę wieczorem i podgrzania w poniedziałek — z naszą platformą planowanie jest bardzo łatwe!

Pełne menu ułatwia codzienne planowanie

Codzienne wsparcie!

Raz w tygodniu poświęć czas na planowanie. W weekend skorzystaj z sekcji „Mój tydzień” na Cookidoo®, by zaplanować optymalny jadłospis. Użyj funkcji listy zakupów Cookidoo®, aby dodać do niej niezbędne składniki przepisów oraz inne produkty, których potrzebujesz do domu. Jednym kliknięciem skopiuj listę i wyślij (lub wydrukuj). To bardzo proste i wygodne!

Stwórz listę zakupów

Szybkie i proste makarony

Składniki podstawowe i dodatki

Pewne niezbędne składniki zawsze powinny być na Twojej liście zakupów: mleko, masło, płatki owsiane, jajka, makaron itp. Jeśli postanowisz przygotować wytrawną tartę, sprawdź nasze inspiracje na Cookidoo®. Dodaj do swojej listy zakupów kilka apetycznych dodatków: warzywa, ser oraz śmietanę, a pozostałe produkty znajdziesz w swojej szafce lub lodówce… To takie proste!

Przekąski do szkoły

Planuj z wyprzedzeniem

Pośpiech będzie zbędny, jeśli w weekend poświęcisz chwilę na przygotowanie dzieciom przekąsek. Musy, owsiane ciastka, drożdżówki… Thermomix® sprawia, że gotowanie jest bardzo proste!

Przekąski

Przygotuj własne przekąski

Nasze porady

Planuj: Wydrukuj darmowe harmonogramy, które z łatwością znajdziesz w internecie. W każdy weekend zapisz rozkład tygodnia (piknik, spotkanie biznesowe, specjalne okoliczności, itp.). Dzięki temu stworzysz odpowiedni plan przepisów oraz listę zakupów, a następnie przygotujesz pyszne posiłki w urządzeniu Thermomix® TM5 lub TM6.

Pracujcie zespołowo: Odpowiadasz za domowe zakupy? W porządku, ale pamiętaj o zaangażowaniu każdego członka rodziny. Udostępnij listę zakupów Cookidoo® swojej połówce, a doda produkty, o których nie pamiętasz.

Przygotuj się odpowiednio: Wyrób w sobie nawyk, który pomoże Ci się odpowiednio zorganizować w czasie roku szkolnego. Planuj i przygotowuj posiłki w weekendy. Rozdzielaj zadania pomiędzy wszystkich domowników, abyście z łatwością powrócili do szkolnej rutyny.

Ciesz się życiem: Nawet jeśli dni mijają Ci bardzo szybko, nie zapomnij o spędzaniu czasu z bliskimi i gotowaniu z miłością (oczywiście, w urządzeniu Thermomix®).