Łatwy powrót do szkoły

Wrzesień to czas pośpiesznego przygotowywania dzieci do szkoły i pędzenia do pracy. Wprowadź nawyki, które pozwolą Ci wprowadzić poranną rutynę, by uniknąć bieganiny.

Szybkie, codzienne przepisy

Lista rzeczy do zrobienia

Planuj z wyprzedzeniem, aby uniknąć poczucia przytłoczenia. Dzięki Cookidoo® możesz tworzyć kolekcje składające się z wybranych przez Ciebie przepisów. Jeśli wiesz, że poniedziałkowe popołudnia będą zajęte, gdy dzieci wrócą do szkoły, stwórz własne kolekcje przepisów, które można przygotować w 45 minut lub krócej. Gdy będziesz mieć mało czasu, sięgnij po gotowy zestaw dań, które przygotujesz i podasz w mniej niż godzinę. Możesz również stworzyć kolekcję dań do przygotowania w niedzielę wieczorem i podgrzania w poniedziałek — proste!

Pełne menu ułatwia codzienne planowanie

Codzienne wsparcie!

Raz w tygodniu poświęć czas na planowanie. W weekend skorzystaj z sekcji „Mój tydzień” na Cookidoo®, by zaplanować optymalny jadłospis. Użyj opcji listy zakupów Cookidoo®, aby dodać do niej detergenty, szampon i wszystko, czego potrzebujesz. Jednym kliknięciem skopiuj ją i wyślij (lub wydrukuj). To bardzo wygodne!

Stwórz moją listę

Szybkie i proste makarony

Podstawy i nowości

Pewne niezbędne składniki zawsze powinny być na Twojej liście zakupów: mleko, masło, płatki, jajka, makaron itp. Jeśli najdzie Cię ochota na tartę z serem pleśniowym (przepis dostępny na Cookidoo®), dodaj do swojej listy zakupów serek śmietankowy i pleśniowy oraz śmietanę, a pozostałe produkty znajdziesz w swojej szafce lub lodówce… To takie proste!

Przekąski do szkoły

Planuj z wyprzedzeniem

Pośpiech będzie zbędny, jeśli w weekend poświęcisz chwilę na przygotowanie dzieciom przekąsek. Musy, owsiane ciastka, drożdżówki… Thermomix® sprawia, że gotowanie jest bardzo proste!

Przekąski

Przygotuj własne przekąski

Nasze porady

Planuj: Wydrukuj darmowe harmonogramy, które z łatwością znajdziesz w internecie. W każdy weekend zapisz rozkład tygodnia (piknik, spotkanie biznesowe, specjalne okoliczności, itp.). Dzięki temu stworzysz odpowiednią listę zakupów i przygotujesz pyszne posiłki za pomocą urządzenia Thermomix® TM5 lub TM6.

Pracujcie zespołowo: Odpowiadasz za domowe zakupy? W porządku, ale pamiętaj o zaangażowaniu każdego członka rodziny. Udostępnij listę zakupów Cookidoo® swojej połówce, a doda produkty, o których nie pamiętasz. Zapytaj dzieci, czy chcą, byście kupili coś jeszcze.

Przygotuj się odpowiednio: Wyrób w sobie nawyk, który pomoże Ci przed powrotem dzieci do szkoły. Przygotowuj posiłki w weekendy i podziel zadania, dzięki czemu z łatwością powrócicie do rutyny.

Ciesz się życiem: Nawet jeśli dni mijają Ci bardzo szybko, nie zapomnij o spędzaniu czasu z bliskimi i gotowaniu z miłością (oczywiście, w urządzeniu Thermomix®). Nie wszystko zrobisz idealnie, ale przynajmniej z uśmiechem na ustach!