Proste pomysły

Twój przewodnik korzystania z urządzenia Thermomix®.

Tak proste!

"Wraz z urządzeniem Thermomix® TM6™ otrzymasz nową książkę pt. „Proste pomysły - przepisy na każdy dzień”. Ta książka kucharska jest pełna apetycznych pomysłów i wskazówek, które zachęcą Cię do gotowania i pozwolą rozpocząć Twoją wielką przygodę z urządzeniem Thermomix®."

Warsztaty mistrzowskie

Czy kiedykolwiek chciałeś poznać tajniki produkcji domowego jogurtu lub pieczywa? Co powiesz na ulepszenie swoich umiejętności w przygotowywaniu risotto, karmelu, domowych sosów lub dań bez mięsa? Wszystkie techniki poznasz krok po kroku korzytając z naszych „warsztatów mistrzowskich", które znajdziesz w książce. Początkującym pomogą zrealizować kulinarne ambicje, a bardziej zaawansowani kucharze dowiedzą się, jak korzystać z urządzenia Thermomix® do przygotowywania potraw według własnych przepisów

Opanuj te przepisy dzięki "warsztatom mistrzowskim"

Domowa spiżarnia

Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się, jak przygotować własne dżemy, koncentraty bulionów, podstawowe ciasto na makaron lub pizzę i nie tylko. Zapełnij domową spiżarnię mieszankami przypraw, syropami i nalewkami, a także dżemami i konfiturami. Dzięki naszym poradnikom dowiesz się także w jaki sposób przechowywać Twoje własne przetwory.

Przepisy podstawowe

Thermomix® na każdą okazję

Gotowanie jest częścią naszego życia. Powinno być naturalne, łatwe i pyszne. Właśnie tak gotuje się w urządzeniu Thermomix®. W rozdziale „Gotowanie na co dzień” zawarliśmy wskazówki i porady dotyczące planowania menu tygodnioowego. Rozdział „Czas na weekend” zawiera przepisy na posiłki, które można przygotować z wyprzedzeniem, aby mieć więcej czasu dla najbliższych, a także bardziej skomplikowane potrawy, które można przygotować wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. W rozdziale „Specjalne okazje” znajdziesz natomiast wszystko, czego potrzebujesz, aby goście zaniemówili z wrażenia. Wskazówki dotyczące efektownej prezentacji posiłków, listę działań ułatwiającą zorganizowanie świetnego przyjęcia i wiele więcej.

Gotowanie na co dzień

Czas na weekend

Wyjątkowe okazje

Odkryj całą kolekcję

Zaczynamy!