Czas na majówkę!

Kochamy majówki i nic tego nie zmieni. Majówka w domu również może być udana. Wystarczy zadbać o stylową aranżację swojego balkonu, tarasu lub ogrodu i korzystać z odpoczynku na świeżym powietrzu. Zainspiruj się naszymi propozycjami posiłków, które można zabrać ze sobą na rowerową wycieczkę lub piknik na łonie natury czy na balkonie.

Słodkie propozycje

Wypieki, przekąski i dodatki na piknik

Pozytywnie zakręcone, kreatywne wypieki, przekąski i dodatki, które smakują wyjątkowo zarówno w domu, jak i w atmosferze relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zakręcone wypieki

Zobacz więcej

Sałatki i przekąski

Zobacz więcej

Najlepsze napoje na piknik

Przygotowane z naturalnych składników, smaczne i niezwykle szybkie w przygotowaniu w urządzeniu Thermomix®. Bez trudu dostosujesz je do własnych preferencji smakowych i wykorzystasz zioła z domowego ogródka: melisę, miętę i nie tylko! Do przygotowania orzeźwiającego napoju świetnie sprawdzą się również fiołki!

Soki, lemoniady, napoje

Zobacz więcej

Aktywna majówka

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu, spacerów lub jazdy na rowerze.

Wspólne spędzanie czasu w aktywny sposób nie tylko poprawia samopoczucie, ale także buduje więzi. Aktywny wypoczynek, to również możliwość poznania nowych miejsc, a spędzanie czasu w plenerze ma niezwykłe przełożenie na nasze zdrowie i nastrój. Kilka wolnych dni na początku maja warto przeznaczyć na pielęgnowanie otaczającej zieleni, sadzenie kwiatów i krzewów owocowych w przydomowych ogródkach, by latem cieszyć się pięknymi barwami i własnymi owocami. Także balkon można wykorzystać w tym celu, sadząc w doniczkach zioła oraz krzaczki poziomek czy pnących truskawek.

Na rowerowe eskapady

Zobacz więcej

Nasze piknikowe kolekcje

Majówka

Udana majówka z Cookidoo®. Poznaj nasze wszystkie przepisy.

zobacz przepisy