Czas na majówkę!

Uwielbiamy długie weekendy i nic tego nie zmieni. Majówka w domu również może być udana. Wystarczy zadbać o stylową aranżację swojego balkonu, tarasu lub ogrodu i korzystać z odpoczynku na świeżym powietrzu. Zainspiruj się naszymi propozycjami posiłków, które można zabrać ze sobą na rowerową wycieczkę lub piknik na łonie natury czy na balkonie.

Słodkie propozycje

Wypieki, przekąski i dodatki na piknik

Pozytywnie zakręcone, kreatywne wypieki, przekąski i dodatki, które smakują wyjątkowo zarówno w domu, jak i w atmosferze relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zakręcone wypieki

Sałatki i przekąski

Najlepsze napoje na piknik

Przygotowane z naturalnych składników, smaczne i niezwykle szybkie w przygotowaniu w urządzeniu Thermomix®. Bez trudu dostosujesz je do własnych preferencji smakowych i wykorzystasz zioła z domowego ogródka: melisę, miętę i nie tylko! Do przygotowania orzeźwiającego napoju świetnie sprawdzą się również fiołki!

Soki, lemoniady, napoje

Aktywna majówka

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu, spacerów lub jazdy na rowerze.

Wspólne spędzanie czasu w aktywny sposób nie tylko poprawia samopoczucie, ale także buduje więzi. Aktywny wypoczynek, to również możliwość poznania nowych miejsc, a spędzanie czasu w plenerze ma niezwykłe przełożenie na nasze zdrowie i nastrój. Kilka wolnych dni na początku maja warto przeznaczyć na pielęgnowanie otaczającej zieleni, sadzenie kwiatów i krzewów owocowych w przydomowych ogródkach, by latem cieszyć się pięknymi barwami i własnymi owocami. Także balkon można wykorzystać w tym celu, sadząc w doniczkach zioła oraz krzaczki poziomek czy pnących truskawek.

Na rowerowe eskapady

Nasze kolekcje idealne na majówkę

Majówka

Udana majówka z Cookidoo®. Poznaj nasze wszystkie przepisy.

zobacz przepisy