Wypieki świąteczne

To czas, kiedy każdy jest rozpieszczany! Spraw, aby Twoi najbliżsi zapamiętali Święta dzięki Twoim wypiekom: wybierz klasyczne świąteczne przepisy lub stwórz nową rodzinną tradycję .

Ulubione przepisy świąteczne

Słodkie sosy domowej roboty

Prezenty inspirowane przez Thermomix®

Domowe łakocie to najlepsze prezenty dla rodziny i przyjaciół. Podkreśl świąteczną atmosferę świeżo upieczonymi, pachnącymi ciastkami czekoladowymi lub puszką idealnie chrupiących ciastek piernikowych – wszystkie można łatwo przygotować dzięki urządzeniu Thermomix®. Dołącz do świątecznych upominków słodkie niespodzianki i spraw, aby Twoja rodzina i przyjaciele cieszyli się z prezentów od serca.

Zainspiruj mnie

Miej zawsze pełny słoik z ciasteczkami

Radość domowego pieczenia

1. Coś dla zmysłów: nic tak dobrze nie smakuje, nie wygląda i nie pachnie jak świeżo upieczone domowe ciasteczka. Nie można się powstrzymać przed spróbowaniem jednego na ciepło!

2. Skuś się: wiesz dokładnie, co jesz. Bez konserwantów, dodatków i składników, których nazwy nie potrafisz nawet wymówić.

3. Spersonalizowane słodkości: grubsza warstwa kremu z brandy dla taty lub lekka posypka z cukru pudru dla dzieci — Ty decydujesz.

4. Czas dla Ciebie: pieczenie może uspokajać i relaksować, dając Ci satysfakcję z pracy. Przy pomocy urządzenia Thermomix® osiągniesz wspaniałe rezultaty, którymi możesz się dzielić.

5. Satysfakcja gwarantowana: serwuj domowe wypieki z dumą i oszczędzaj swój budżet świąteczny.

Wypieki bezglutenowe

Zobacz nasze pozostałe świąteczne wypieki!

Zobacz więcej!