COOKIDOO® TWOJA PLATFORMA Z PRZEPISAMI NA THERMOMIX®

Cookidoo® jest platformą z przepisami z funkcją gotowania z ustawieniami. Wiele użytecznych funkcji pomoże Ci w łatwy sposób organizować menu i powiększać skarbnicę przepisów – łatwe przepisy i inspiracje każdego dnia z urządzeniem Thermomix®.
Zarejestruj się na Cookidoo® i zamów tutaj Twój Cook- Key®. Wraz z Cook- Key®, otrzymasz sześciomiesięczny bezpłatny abonament Cookidoo® 1: ciesz się dostępem do wszystkich przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami -  na tablecie, w telefonie lub w komputerze stacjonarnym. Dowiedz się więcej o abonamencie Cookidoo®.

 

1 Abonament Cookidoo® będzie można nabyć za 139 PLN na 12 miesięcy.

Bezpłatna rejestracja

COOK-KEY® GOTOWANIE Z USTAWIENIAMI ZA DOTKNIĘCIEM PALCA

Dodatek Cook-Key® łączy Thermomix® TM5 z platformą Cookidoo® - za pomocą bezprzewodowego połączenia internetowego. Prześlij swoje ulubione przepisy z funkcją gotowania z ustawieniami bezpośrednio na ekran dotykowy urządzenia Thermomix®. Zarejestruj Cook-Key® i ciesz się sześciomiesięcznym bezpłatnym abonamentem Cookidoo®. Wystarczy rozpocząć - to takie proste.

GOTOWANIE Z URZĄDZENIEM THERMOMIX® TAK ŁATWE, KAŻDEGO DNIA

Niezależnie od tego czy posiadasz Cook-Key® czy też korzystasz z nośników przepisów, w obu przypadkach, pyszne przepisy znajdą się bezpośrednio w urządzeniu Thermomix®. Gotowanie w urządzeniu Thermomix® ułatwia życie każdego dnia. Platforma Cookidoo® będzie dodatkowo wspierać: pomagając w szukaniu inspiracji i pomysłów co dzisiaj ugotować, tworzeniu zestawów przepisów i ich przygotowywaniu. Będziesz miał więcej czasu na siebie i swojej rodziny.

NIEZAWODNE PRZEPISY

Przepisy na Thermomix® są starannie opracowane i przetestowane, aby upewnić się, że zawsze otrzymasz wspaniałe efekty gotowania. Dzięki przepisom z funkcją gotowania z ustawieniami, wystarczy przygotowywać potrawę krok po kroku, aby stworzyć nawet najbardziej wykwintne dania.

CODZIENNE INSPIRACJE

Odkryj wielką różnorodność inspiracji kulinarnych na każdy gust, porę roku czy okazję! Zdobądź informacje o nowościach przepisowych i nowych kolekcjach. Znajdź inspiracje w propozycjach menu tygodniowego, poleceniach i najlepiej ocenianych przepisach. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć gotowanie!

OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE I ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJ

Kupuj świeże składniki i ciesz się z rodziną smacznymi oraz zdrowymi posiłkami. Oszczędzaj pieniądze, dzięki własnoręcznie przygotowanym potrawom, takim jak: domowy jogurt, dżem, ciasto na pizzę, chleb lub masło.

LISTA ZAKUPÓW DO ZABRANIA

Zakupy spożywcze powinny być szybkie i ciekawe. Wystarczy stworzyć listę zakupów z menu tygodniowego, można również dodać do niej dodatkowe elementy. Z listy można korzystać mobilnie podczas zakupów, wybierając składniki według kategorii .

AKTYWUJ TWÓJ NOŚNIK PRZEPISÓW NA THERMOMIX®

Gotowanie w urządzeniu Thermomix® jest jeszcze łatwiejsze i zabawniejsze. Ciesz się funkcją gotowania z ustawieniami dostępną na naszych nośnikach przepisów, która pozwala korzystać z przepisów bezpośredni na ekranie dotykowym urządzenia Thermomix®. Aktywuj przepisy online, aby można je przeglądać, planować i tworzyć listę zakupów.

WSZYSTKIE TWOJE PRZEPISY W JEDNYM MIEJSCU GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Dzięki platformie Cookidoo® można przeglądać, planować, tworzyć listę zakupów i tworzyć własną skarbnicę przepisów z ulubionymi przepisami z funkcją gotowania z ustawieniami. Do platformy Cookidoo® można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca – przeglądając stronę na laptopie, tablecie lub telefonie. Dzięki Cook-Key®, możesz przesłać przepisy bezpośrednio na ekran dotykowy urządzenia Thermomix® TM5 !

POBIERANIEAPLIKACJI NA iOS

Po zarejestrowaniu się na naszej platformie z przepisami na Thermomix®, można również skorzystać z dostępu do wszystkich przepisów i dodatkowych funkcji dzięki naszej aplikacji iOS dostępnej na urządzenia iPhone lub iPad. Wystarczy pobrać aplikację, zalogować się i rozpocząć gotowanie. Aplikacja iOS oraz platforma z przepisami synchronizują się, kiedy urządzenie mobilne jest w trybie online.