Zgrzewarka próżniowa Thermomix®

Nasza innowacyjna nowość pozwoli Ci w pełni korzystać z trybu Sous-Vide w Twoim TM6. Dzięki jej zastosowaniu przez długi czas utrzymasz świeżość żywności, a także zyskasz wsparcie w kuchni, które zapewni Ci wyjątkowe doznania kulinarne.

Technologia i design na najwyższym poziomie

Innowacyjna technologia, dzięki której możesz gotować bez wysiłku. Dzięki odpowiednim ustawieniom możesz idealnie odessać powietrze i uszczelnić woreczek z produktem. Użyj ustawienia "Moist Level", aby idealnie zapakować próżniowo produkty o dużej zawartości płynów lub "Delikatny" dla szczególnie wrażliwych składników.

Kup teraz

Tryb Sous-vide i zgrzewarka próżniowa Thermomix®

Idealny duet

Pomysłowy VS100 to doskonałe uzupełnienie trybu Sous-Vide urządzenia Thermomix® TM6. W kilka sekund możesz zapakować żywność próżniowo, a TM6 wyręczy Cię w gotowaniu... i voila!

Przepisy sous-vide

Zobacz więcej

Dobrze zapakowane, czyli mniej marnowania żywności

Zgrzewarka próżniowa Thermomix® jest łatwa w użyciu i szybka w obsłudze. Oszczędzaj energię, czas i nie marnuj żywności, dzięki dłuższemu okresowi przydatności do spożycia. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach VS100 i o tym, jak zgrzewarka próżniowa może wspierać zrównoważone gotowanie...

czytaj dalej

Odkryj nasze kolekcje Sous-vide

Zobacz więcej

Osłona noża miksującego

Aby uzyskać najlepsze efekty podczas gotowania metodą Sous-vide, użyj osłony noża miksującego, która chroni woreczki do próżniowego pakowania żywności przed kontaktem z ruchomymi ostrzami noża miksującego. To sprytne akcesorium zakrywa ostrza i umożliwia cyrkulację.

Zamów prezentację

Pakowanie pod Twoją kontrolą

Zapakuj próżniowo przekąski, chipsy lub płatki śniadaniowe ze spiżarni, aby dłużej zachować chrupkość.

Pakowanie próżniowe Umieść składniki w workach próżniowych, odessij powietrze i zamknij w ciągu kilku sekund za jednym dotknięciem. Idealny do ulubionych przepisów sous-vide lub do przechowywania, aby utrzymać świeżość 7 razy dłużej.

Wybór poziomu wilgotności Selektor poziomu wilgotności może zapewnić wysoką jakość zgrzewania wilgotnych składników, takich jak surowy stek lub filet rybny.

Wybór mocy podciśnienia Siłę podciśnienia można dostosować do kruchych produktów spożywczych, takich jak pieczywo chrupkie i ciasteczka.

Zewnętrzna próżnia* Przyspiesz proces marynowania, w mniej niż 30 minut smaki przejdą do marynowanego produktu.

*z akcesoriami

Zdecydowanie zalecamy, aby z pakowarką próżniową stosować worki próżniowe Thermomix® Food Grade.