Wieczór kibica – przygotuj smakowite przekąski w urządzeniu Thermomix®

Sportowe emocje ze smakiem

Zawody i rozgrywki sportowe zawsze gromadzą na trybunach lub przed ekranami telewizorów najwierniejszych kibiców. W trakcie oglądania rywalizacji ulubionych drużyn chętnie sięgamy po różnego rodzaju przekąski. Od chrupiących przegryzek zanurzonych w dipie, po bardziej sycące smakołyki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, które doskonale sprawdzą się na wieczór pełen sportowych emocji. Urządzenie Thermomix® pomoże Ci wszystko przygotować, a Ty tylko upewnij się, że Twoje menu jest gotowe na każdą rozgrywkę!

Mini-przekąski na jeden kęs

Czas na mini-przekąski, które idealnie chrupią, ale nie rozpraszają uwagi. Doskonale nadają się do jedzenia bez odrywania wzroku od ekranu.

Sycące dania, które dodadzą energii na drugą połowę

Doping i adrenalina wymagają solidnej porcji energii, więc zadbaj o kilka pożywnych dań, które zaspokoją głód i sprawią, że fani nie opadną z sił.

Sosy i dipy trafione w punkt

Przekąski zanurzone w kremowym sosie z pewnością pomogą przetrwać do końcowego gwizdka, umilając przeżywanie sportowych emocji.

Nie zapominaj o napojach!

Napoje są tak samo ważne dla Twoich gości, jak dla zawodników na boisku, więc pamiętaj o ciągłym uzupełnianiu płynów. Bezalkoholowe soki i napoje lub wykwitne koktajle sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź wszystkie propozycje na wieczór kibica!

Więcej przepisów na przekąski