Jakim jesteś użytkownikiem?

Stawiasz pierwsze kroki w gotowaniu? Wymyślasz eleganckie dania niczym z restauracji? Przepisów na Thermomix® jest równie wiele, co stylów gotowania. Znajdź je tutaj!

Pierwsze kroki z urządzeniem Thermomix®

Tradycyjne smaki

Jakim jesteś użytkownikiem?

Początkujący: „Sauté”? „Bain-marie”? Co to za dziwne słowa? Masz już dość gotowych dań i jedzenia na mieście. Gotowanie z ustawieniami to najlepszy wynalazek w historii.

Zapracowany kucharz: Lubisz proste i szybkie przepisy. Chcesz nakarmić rodzinę zdrowym, niewymagającym wysiłku posiłkiem. Czas spędzany w kuchni powinien być ograniczony do minimum.

Tradycjonalista: Przepisy Twojej babci były najlepsze. Koniec dyskusji. Wolisz tradycyjne, rodzinne dania i nie przeszkadza Ci ich powtarzalność.

Kreatywny kucharz: Przepisy trzeba modyfikować. Znasz się na gotowaniu, a Cookidoo® ma inspirować Cię do tworzenia własnych dań. Liczą się eksperymenty i dodawanie czegoś od siebie.

Poszukiwacz przygód: Uwielbiasz egzotyczne przepisy i nowe smaki. Gotowanie to dla Ciebie okazja, by zwiedzić świat i odkryć nowe kuchnie.

Przepisy podstawowe

Zwiedzaj świat, gotując

Tryby TM6

Niezależnie od tego, jakim jesteś użytkownikiem, tryby TM6 jeszcze bardziej ułatwią Ci gotowanie. Są to automatyczne funkcje, które wykonują konkretne zadania. Dzięki trybom takim jak Sous-vide lub Wolne Gotowanie urozmaicisz swoją kuchnię oraz ułatwisz sobie codzienne przygotowywanie posiłków.

Odkryj więcej

To Ty jesteś szefem