Thermomix Friend®

Za sprawą równoczesnego gotowania, stacja Thermomix Friend® przejmuje część zadań urządzenia Thermomix®. Dzięki jej wsparciu ugotujesz więcej dań w jednym momencie, przygotujesz więcej porcji i oszczędzisz czas spędzany w kuchni.

Thermomix® & Thermomix Friend®. Najlepsza para przyjaciół

Thermomix Friend® to urządzenie wspomagające Thermomix®. Zwiększa możliwości urządzenia Thermomix®, dzięki równoczesnemu wykonywaniu czynności z przepisów z ustawieniami oraz pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas przyrządzania potraw z rodziną i znajomymi.

Poznaj stację Thermomix Friend®

Większa oszczędność czasu

Znasz już możliwości urządzenia Thermomix®, a więc wyobraź sobie, jak będzie wyglądać Twoja kuchnia po dodaniu stacji Thermomix Friend®! Dla maksymalnego ułatwienia procesu gotowania Thermomix Friend® jest połączony z TM6 przez Bluetooth®. Oznacza to, że poszczególne kroki przepisu, w tym czas, temperaturę i prędkość obrotów można automatycznie przesyłać do stacji z urządzenia Thermomix®: wystarczy tylko przekręcić pokrętło, a gotowanie rozpocznie się samo. Pozwól im się popisać, a Ty ciesz się czasem, którego zwykle brakuje Ci na to, co kochasz najbardziej.

Mistrzowskie dania oszczędzające Twój czas

Podwójne wrażenia

Teraz możesz przygotować pełne menu przy minimalnym wysiłku. Podczas gdy w stacji Thermomix Friend® przygotowujesz danie wymagające dłuższego gotowania, np. gulasz, w urządzeniu Thermomix® możesz przygotować zupę, dodatki lub deser.

Dwa urządzenia, jedno pyszne przyjęcie

Zaskocz przyjaciół i rodzinę

Połączenie możliwości urządzenia Thermomix® ze stacją Thermomix Friend® pozwoli na przyrządzenie odpowiedniej liczby porcji i zaoszczędzić czas przeznaczony na gotowanie w dań w ciągu tygodnia, bądź na specjalne spotkania z rodziną lub znajomymi. Możesz liczyć na stację Thermomix Friend®.

Przygotowywanie wielu porcji za jednym razem, dla dużych rodzin, na przyjęcia… i nie tylko!

Thermomix® i Thermomix Friend®

Dzięki stacji Thermomix Friend® gotowanie jest jeszcze łatwiejsze. Zarejestruj stację Thermomix Friend® na swoim koncie Cookidoo®, aby otrzymywać informacje o najnowszych przepisach.

Pomysły na dania z wykorzystaniem stacji Thermomix Friend® możesz również znaleźć, wybierając stację Thermomix Friend® w filtrach wyszukiwania na Cookidoo®.

Zainspiruj się

Odkryj wszystkie przepyszne przepisy opracowane specjalnie dla stacji Thermomix Friend® i urządzenia Thermomix®.

Zacznij gotować