Dla Ciebie – Twoje spersonalizowane gotowanie

Dzięki karcie „Dla Ciebie” na Cookidoo® chcemy dostarczać Ci przepisy, które odpowiadają Twojemu podniebieniu i aktualnemu nastrojowi, a nawet sugerować przepisy, które mogą mile zaskoczyć Twoje kubki smakowe! Gotuj to, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Jak rozpocząć

Aby otrzymać spersonalizowane rekomendacje dotyczące przepisów, zaloguj się, a następnie przejdź do karty „Dla Ciebie” na Cookidoo®. Twoje spersonalizowane rekomendacje dotyczące przepisów są aktualizowane codziennie, aby zapewnić świeże inspiracje dla Ciebie i Twojego Thermomix®.

Uwaga: bardzo cenimy Twoją prywatność i bezpieczeństwo danych, dlatego możemy zaoferować osobiste rekomendacje tylko wtedy, gdy została wyrażona zgoda na umowę o przetwarzaniu danych.

W urządzeniu Thermomix® TM6 możesz zmienić zgodę na wykorzystywanie danych, wybierając kolejno Ustawienia/Prywatność/Wykorzystywanie danych. Na Cookidoo® możesz zmienić ustawienia zgody w tym miejscu.

Jeśli masz model TM5 lub TM31, poniżej znajdziesz więcej informacji.

Aktualizacja

Użytkownicy modeli TM5 i TM31

Jeśli masz urządzenie Thermomix® TM5 z połączonym Cook-Key, możesz korzystać ze spersonalizowanych rekomendacji dotyczących przepisów! Aby wyrazić zgodę na urządzeniu Thermomix® TM5, wybierz kolejno Ustawienia / Prywatność / Diagnostyka i użycie na swoim urządzeniu.

Ponieważ urządzenia Thermomix® TM31 nie można połączyć z Internetem, nie możemy zaoferować Ci spersonalizowanych rekomendacji na Cookidoo®, ale koniecznie skonfiguruj swój profil Cookidoo®. Dowiedz się więcej poniżej!

Twój profil gotowania

Skonfiguruj swój profil Cookidoo®, aby otrzymywać jeszcze więcej rekomendacji dotyczących przepisów. Aby zacząć, wystarczy dodać zdjęcie profilowe i nazwę. Lubisz gotować w sposób kreatywny czy wolisz szybkie, proste dania na co dzień? Wybierz swój ulubiony styl gotowania, aby zobaczyć więcej spersonalizowanych przepisów na karcie „Dla Ciebie” na Cookidoo®. Smacznego!
swój profil

Więcej gotowania, lepsze rekomendacje

Im więcej gotujesz, tym lepsze otrzymujesz rekomendacje dotyczące przepisów! Zainspiruj się spersonalizowanymi rekomendacjami, które zmieniają się każdego dnia, specjalnie dla Ciebie. Mniej przeglądania, więcej gotowania.

Czytaj więcej

Cookidoo® Podsumowanie

Dzielenie się kulinarnymi przeżyciami z bliskimi jest niezwykle ważne, dlatego stworzyliśmy Cookidoo® Podsumowanie, które gromadzi fakty o Twoich kulinarnych dokonaniach w minionym roku. Sprawdź jak wyglądała Twoja kulinarna podróż z urządzeniem Thermomix®, a następnie udostępnij spersonalizowane statystyki i infografiki w mediach społecznościowych. Upewnij się, że masz aktualne zgody wykorzystania danych osobowych i sprawdź, jak smakował Twój ostatni rok! Zaktualizuj zgody, by otrzymać Podsumowanie!

Personalizacja treści na platformie Cookidoo®, aby gotować na najwyższych obrotach!

Zacznij teraz