12 dań z makaronem, których trzeba spróbować

W życiu liczy się coś więcej niż Bolognese! Świeży lub suchy, domowy lub kupiony w sklepie… makaron jest ulubionym daniem wielu rodzin! Z tak szeroką gamą makaronów i sosów do wyboru, w Cookidoo® znajdzie się coś dla każdego! Spaghetti, fusilli, penne, farfalle, tagliatelle czy nawet rurki… makaron podawany jest na ciepło lub na zimno, w towarzystwie pysznego sosu, a często z odrobiną startego lub roztopionego sera!

Poszerz swoje horyzonty i odkryj 12 nowych pysznych dań z makaronem w Thermomix®!

Miłośnicy makaronu będą mieli nie lada gratkę dzięki tym wykwintnym daniom z makaronem, idealnym na przyjęcie lub jako smaczny posiłek w zwykły dzień!

Zaskocz swoich gości

Dania z makaronem są wyśmienite zarówno na ciepło, jak i na zimno. Makaron doskonale sprawdza się jako składnik sałatki na przystawkę, a nawet jako danie główne. Świetnie komponuje się z warzywami, wędlinami i serami!

Sałatki z makaronem

Odkryj swój naturalny talent do przygotowywania dań z makaronem! Te smaczne przepisy sprawią, że Twoje dania z makaronem osiągną wyższy poziom!

Obudź swoją kreatywność

Wypieki z makaronem na poprawę nastroju są łatwe do zrobienia i pyszne! Zakochasz się w tych idealnie chrupiących wypiekach.

Wypieczone do perfekcji

Odkryj wszystkie nasze 5-gwiazdkowe przepisy na dania z makaronem na Cookidoo®!

Najlepsze przepisy na dania z makaronem