Gotowanie z platformą Cookidoo®

Podejmuj nowe wyzwania – korzystaj z funkcji Gotowania z ustawieniami lub gotowania manualnego, odkrywaj tryby TM6 i poznawaj nowe techniki gotowania

Gotowanie w urządzeniu Thermomix® jest niezwykle łatwe!

Gotowanie z ustawieniami
Poczuj pewność siebie w trakcie gotowania, wybierając przepis z Cookidoo®. Twoje urządzenie Thermomix® pokieruje Cię, wskazując ilość składników oraz sposób ich przygotowania. Od początku do końca procesu gotowania będziesz mieć pełną kontrolę nad czasem, temperaturą i prędkością obrotów, co gwarantuje sukces za każdym razem. Podstawowa książka z przepisami, dostępna w Twoim urządzeniu Thermomix® obejmuje ponad 200 przepisów, a abonament Cookidoo® otwiera przed Tobą dostęp do tysięcy innych smakowitych propozycji. Do wielu przepisów dodane jest wideo z instrukcjami krok po kroku. Chcesz wiedzieć, które to? Zobacz, gdzie znajdziesz wskazówki wideo!

Gotowanie manualne
Dzięki możliwości Gotowania manualnego, twórz własne potrawy, korzystając z ekranu dotykowego, na którym możesz ustawić temperaturę, czas i prędkość. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz odtworzyć ulubione dania przyrządzane na kuchence – Gotowanie manualne i Tryby dostępne w urządzeniu Thermomix® pomogą Ci usprawnić cały proces. Sprawdź tabele rozdrabniania i gotowania w książce „Proste pomysły”, aby dobrać odpowiednie ustawienia. Dodatkowo możesz również skorzystać funkcji "Utworzonych przepisów", która daje Ci możliwość modyfikowania dań istniejących na Cookidoo®, importowania przepisów z portalu przepisownia.pl lub dodawanie własnych, ulubionych i sprawdzonych przepisów.
Odkryj Utworzone przepisy

Wideo krok po kroku

Rogaliki i crossainty

Kruche ciasto

Nawijanie ciasta kruchego na wałek

Ślimaczki cynamonowe

Poznaj tryby TM6

Tryby i funkcje TM6 – prosty sposób na inteligentne gotowanie
Dzięki technologii inteligentnego gotowania wykorzystywanej w ramach Trybów, urządzenie Thermomix® TM6 może automatycznie łączyć zmienne czasu, temperatury i obrotów. Wytarczy uruchomić Tryb i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie, by cieszyć się wyśmienitymi rezultatami podczas gotowania sous-vide, miksowania, przygotowywania jogurtu i nie tylko! Aby poznać szczegóły i wskazówki dotyczące gotowania, dotknij ikony (i) w prawym górnym rogu ekranu w wybranym Trybie.

Dostosuj ekran Trybów na swoim urządzeniu
Możesz spersonalizować ekran Trybów w swoim urządzeniu Thermomix®. Wystarczy, że dotkniesz ikony trzech kropek (…) w prawym górnym rogu ekranu, aby dostosować widok, a następnie zmienić kolejność Trybów i mieć szybki dostęp do tych, których używasz najczęściej.

Wypróbuj Tryby TM6 w tych wyśmienitych przepisach

Więcej technik i wskazówek