Personalizacja treści na platformie Cookidoo®

Dowiedz się, jak dostosować ustawienia urządzenia Thermomix® i profilu Cookidoo®, otrzymuj spersonalizowane rekomendacje przepisów oraz zdobądź wskazówki dotyczące tworzenia i importowania przepisów, a także dostosowywania liczby porcji.

Dostosuj ustawienia swojego urządzenia Thermomix® na miarę swoich potrzeb!

Czy zdajesz sobie sprawę, że masz możliwość dostosowania ustawień swojego urządzenia Thermomix® według własnych preferencji? Wystarczy, że wejdziesz do menu ustawień na ekranie TM6 i spersonalizujesz opcje zgodnie z Twoimi upodobaniami:

  • Dźwięk: Dostosuj głośność, czas trwania oraz melodię, która sygnalizuje zakończenie pracy Twojego urządzenia Thermomix®.
  • Ekran: Dostosuj jasność ekranu do własnych preferencji, aby korzystanie z urządzenia było jeszcze bardziej komfortowe.
  • Tryb transportu: Zabezpiecz naczynie miksujące i pokrywę, korzystając z ramion blokujących podczas transportu, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność.

Ustaw osobiste rekomendacje przepisów

Skonfiguruj ustawienia

Bardzo cenimy Twoją prywatność i bezpieczeństwo danych, dlatego możemy zaoferować spersonalizowane rekomendacje przepisów tylko wtedy, gdy została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych. Oto, jak możesz to zrobić:

Strona internetowa: Otwórz Cookidoo® > Twoje Imię (w prawnym górnym rogu) > Konto użytkownika > Wykorzystanie danych osobowych > Opcjonalna zgoda dotycząca konta użytkownika > Włącz opcję: Personalizuj Cookidoo®.
Aplikacja: Otwórz Cookidoo® > Imię > Więcej > Wykorzystanie danych osobowych > Opcjonalna zgoda dotycząca konta użytkownika > Włącz opcję: Personalizuj Cookidoo®.
Urządzenia: W urządzeniu Thermomix® TM6 możesz zmienić zgodę na wykorzystywanie danych w sekcji: Ustawienia / Prywatność / Wykorzystanie danych osobowych. Jeśli używasz Thermomix® TM5 z Cook-Key®, możesz zmienić zgodę w sekcji: Ustawienia / Prywatność / Diagnostyka i użytkowanie.

Rekomendacje tylko dla Ciebie

Aby otrzymywać spersonalizowane rekomendacje przepisów i doświadczyć kulinarnych inspiracji skrojonych na miarę Twoich preferencji, zaloguj się na Cookidoo® i sprawdź kartę „Dla Ciebie”. Rekomendacje pojawią się po ugotowaniu przez Ciebie kilku potraw, a my codziennie dostarczymy Ci świeże pomysły na kolejne wyjątkowe dania. A wiesz, co jest najlepsze? Im więcej będziesz gotować, tym bardziej dopasowane będą nasze sugestie! Kliknij poniżej, aby przeczytać więcej o codziennych rekomendacjach.

Czytaj więcej

Cookidoo® Podsumowanie

Dzielenie się kulinarnymi przeżyciami z bliskimi jest niezwykle ważne, dlatego stworzyliśmy Cookidoo® Podsumowanie, które gromadzi fakty o Twoich kulinarnych dokonaniach w minionym roku. Sprawdź jak wyglądała Twoja kulinarna podróż z urządzeniem Thermomix®, a następnie udostępnij spersonalizowane statystyki i infografiki w mediach społecznościowych. Upewnij się, że masz aktualne zgody wykorzystania danych osobowych i sprawdź, jak smakował Twój ostatni rok! Zaktualizuj zgody, by otrzymać Podsumowanie!

Twój Thermomix®, Twój sposób

Platforma Cookidoo® zawiera tysiące sprawdzonych przepisów z całego świata, ale to nie wszystko… Przejdź do sekcji „Moje przepisy” i odkryj funkcję Utworzonych przepisów, która pozwala importować i modyfikować przepisy z Cookidoo® oraz portalu przepisownia.pl. Ponadto możesz przenieść na platformę swoje sprawdzone przepisy z rodzinnych książek kucharskich, stworzone przez ulubionych szefów kuchni lub dostępne w gazetach lub na stronach internetowych.

Odkryj Utworzone przepisy

Twój stół, Twoje zasady

Zmieniaj liczbę porcji w przepisach

Liczba gości zasiadających przy Twoim stole często się zmienia – od niedzielnego obiadu, poprzez przyjęcie urodzinowe, aż po kolację we dwoje. Twoje ulubione przepisy powinny być dostosowane do zmiennej liczby osób! W końcu to Ty decydujesz, ile jedzenia chcesz przygotować. Zmiana liczby porcji w przepisach na Cookidoo® to funkcja umożliwiająca dostosowanie wielkości porcji do takiej, która jest dla Ciebie odpowiednia – większej lub mniejszej!

Dowiedz się więcej

Spróbuj dostosować liczbę porcji w tych przepisach

Poradniki wideo: tworzenie i edytowanie własnych przepisów