Jadalne prezenty. Zrób to sam(a)

Poznaj naszą najnowszą książkę i twórz jadalne podarunki na każdą okazję. Ciesz się przygotowywaniem przepisów, którymi sprawisz radość bliskim, albo zaopatrzysz spiżarnię. Odkryj także inspirujące sposoby na pakowanie prezentów!

80 przepisów i pomysłów na smakowite prezenty!

Odkryj najnowszą książkę zatytułowaną Jadalne prezenty. Zrób to sam(a), która obejmuje 80 przepisów oraz inspiracje dotyczące dekoracyjnych opakowań, etykiet i szablonów z instrukcjami krok po kroku.

Dzięki tej książce odkryjesz sztukę samodzielnego tworzenia wyjątkowych prezentów i domowych przepisów. Znajdziesz w niej nie tylko kreatywne sposoby pakowania podarunków, ale także inspirujące pomysły na zabawne pudełka, eleganckie etykiety, piękną kaligrafię, a nawet propozycje łatwego recyklingu przedmiotów, które znajdziesz w domu. Książka ta oferuje kompletny przewodnik od gotowania, przez pakowanie, aż po moment wręczenia prezentu – wszystko to w jednym miejscu!

Zamów książkę w naszym sklepie internetowym!

Przepisy podstawowe, które pokochają smakosze

Pięć zasad idealnych przetworów

1. Stosuj świeże produkty wysokiej jakości.

2. Odpowiednio przygotuj słoiki (dokładnie je umyj lub wyparz).

3. Upewnij się, że zawartość, którą chcesz umieścić w słoikach jest gorąca. Po napełnieniu natychmiast zamknij słoiki.

4. Opisz przetwory datą przygotowania.

5. Przechowuj słoiki w ciemnym pomieszczeniu, w którym panuje stała, dość niska temperatura.

Czy wiesz, że można stworzyć zabawne stemple prawie ze wszystkiego?

Ziemniaki, korek od butelki po winie, gumka od ołówka… Potem musisz tylko udekorować stemplami swoje etykiety, albo ozdobić swój papier do pakowania prezentów.

Zamów książkę!

Zatrzymaj ulubione smaki na dłużej

Upcykling – pomysły na etykiety i opakowania

Nie musisz kupować specjalnego papieru, aby stworzyć wspaniałe opakowania lub torebki prezentowe. Rozejrzyj się, a odpowiednie materiały znajdziesz w domu:

• Opakowanie po herbatnikach • Rolki po papierze toaletowym• Opakowania i materiał wypełniający z zamówień online • Papierowe torby po dostawach • Stare czasopisma, strony książek lub gazet • Papier do pakowania prezentów z ostatnich Świąt Bożego Narodzenia • Bloki papieru do wyklejanek

Słodkie upominki

Jadalne prezenty. Zrób to sam(a)

Już dziś odkryj 80 smakowitych przepisów oraz przydatnych instrukcji krok po kroku, które przeprowadzą Cię przez proces radosnego tworzenia niesamowitych podarunków, wyjątkowych opakowań oraz etykiet.

Książka dostępna w naszym sklepie internetowym!