Zrób to sam w urządzeniu Thermomix®! Własnoręcznie przygotowane prezenty

Pokaż, że Ci zależy: podaruj prezent zrobiony w urządzeniu Thermomix®

„Jaki prezent mamy przynieść?”

Z urządzeniem Thermomix® możliwości są nieograniczone. Zamiast wina, kwiatów czy świecy zapachowej, podaruj własnoręcznie przygotowany przysmak. Cudowny, jadalny prezent, który przygotujesz samemu, ucieszy obdarowaną osobę. Poświęcając czas na stworzenie czegoś pysznego i spersonalizowanego udowodnisz, jak bardzo Ci na niej zależy. Prawdę mówiąc – i nikt nie musi o tym wiedzieć – nie zajmie Ci to wiele czasu ani wysiłku. Na przykład wystarczy 10 minut, by przygotować słoiczek przepysznego pesto, butelkę likieru jajecznego lub słodkie migdały w karmelu. Ile czasu zajęłoby Ci dotarcie do kwiaciarni lub winiarni?

Pakowanie z miłością

Poświęć kilka chwil i starannie zapakuj swoje przysmaki, a zdobędziesz dodatkowe uznanie. Nie musisz być artystą, by stworzyć piękne prezenty. Ręcznie pisana etykietka wiązana prostą kokardką albo sznurkiem sprawi, że Twój prezent będzie niezwykły i zachwyci wszystkich. Odpowiednie opakowanie świadczy o wartości Twojego prezentu: jest to wysokiej jakości, ręcznie robiony produkt zrobiony z naturalnych składników i miłości.

Potrzebne materiały trzymaj pod ręką

„Za 10 minut wychodzimy”.

„Czekaj, muszę zapakować nasz prezent”!

Kiedy trzeba przygotować prezent, zwykle nie ma na to czasu. Kiedy się spieszysz, posiadanie kilku podstawowych materiałów w szufladzie może uratować sytuację. Wydrukowane wcześniej etykiety, kokardki, puste słoiczki, celofanowe torby czy też papier do pakowania, kolorowe wstążki, złoty flamaster. Miej te materiały pod ręką, a szybko stworzysz piękne opakowanie, które uwydatni Twój wartościowy, ręcznie robiony prezent.

Wyszukaj hasła z prezenty na platformie Cookidoo®, a znajdziesz wiele pomysłów na proste, jadalne prezenty.

Wypróbuj nasze pomysły na piękne opakowanie prezentów lub ręcznie przygotowane ozdoby

Rożek na prezenty

Etykieta na butelkę

Kuferek na prezenty