Zobacz, jak to się robi

Teraz w Thermomix® TM6 – filmy z krokami przepisu dostępne w ramach funkcji gotowania z ustawieniami! Chcesz spróbować czegoś nowego? Pokażemy Ci, jak się do tego zabrać. W wybranych przepisach znajdziesz teraz filmy z krokami przepisu.

Odkryj filmy w TM6

Przepisy podstawowe (filmy z krokami przepisu dostępne w ramach funkcji gotowania z ustawieniami)

Klasyczne przepisy (filmy z krokami przepisu dostępne w ramach funkcji gotowania z ustawieniami)

Zawsze i wszędzie, kiedy tylko potrzebujesz

Kiedy przygotowujesz danie, wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać potrzebną pomoc. Korzystając z funkcji gotowania z ustawieniami, znajdziesz film z krokami przepisu, który pomoże Ci z łatwością przejść przez kolejne etapy gotowania. Krótko i zwięźle pokaże Ci, co i kiedy trzeba zrobić.

Dobrze wiedzieć

Gdzie mogę znaleźć filmy? Filmy dostępne są w ramach funkcji gotowania z ustawieniami i są przesyłane do podłączonego do Internetu urządzenia TM6, dlatego aby je oglądać, potrzebujesz konta z abonamentem Cookidoo®. Jeśli już je posiadasz, wystarczy znaleźć odpowiedni przepis, którego przygotowanie zostało nagrane.

Co w przypadku, kiedy nie mam Internetu? Zobaczysz nieruchomą klatkę z filmu.

Nie chcemy być konkurencją dla dźwięków, które towarzyszą Twojemu gotowaniu. Postanowiliśmy, że nasze filmy z krokami przepisu nie będą zawierać ścieżki dźwiękowej, ponieważ wskazówki w nich zawarte są uzupełniane przez tekstowe instrukcje zawarte w funcji gotowania z ustawieniami. Pamiętaj jednak, że nasze inspirujące filmy zamieszczone na Cookidoo® mają ścieżkę dźwiękową, więc nie zdziw się, kiedy podczas przeglądania platformy Twoje urządzenie TM6 zacznie znienacka wydawać miłe odgłosy!

Nie potrzebuję filmu dla danego przepisu. W takim razie nie naciskaj przycisku Odtwórz, tylko kliknij Dalej. Funkcja gotowania z ustawieniami dostosowuje się do Twoich preferencji.

Desery i słodkie wypieki (filmy z krokami przepisu dostępne w ramach funkcji gotowania z ustawieniami)