Letni brunch

Niewiele rzeczy może równać się ze spotkaniami w gronie przyjaciół i rozmowami przy pysznym jedzeniu i napojach. A najwspanialszym sposobem na celebrowanie przyjaźni jest słoneczny brunch. Odkryj najlepsze przepisy na Thermomix® – od naleśników i jajek po wszystko, co lubisz i ciesz się pięknymi chwilami.

Letnie koktajle na dobry początek

Różnorodność

Ze świata do kuchni

Poszerzaj kulinarne horyzonty, serwując dania z całego świata. Twój osobisty pomocnik, Thermomix® Friend, pomoże Ci stworzyć międzynarodowe brunchowe menu i przygotować wszystkie dania w odpowiednim momencie. Gdy przyjdą goście, nie pozostanie nic innego, jak usiąść, zrelaksować się i cieszyć się miłym towarzystwem.

Letnie inspiracje ze stacją Thermomix® Friend

Wybierz miejsce i wyrusz w kulinarną podróż

Wspaniałe chwile na świeżym powietrzu

Świeże powietrze i domowe drinki to idealne połączenie, dzięki któremu Twój brunch nabierze wyjątkowego charakteru. Spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną na otwartej przestrzeni, aby nadrobić zaległości po długim roku. Zadbaj o odświętną atmosferę, serwując koktajle na bazie szampana. To dobry wstęp do posiłku, rozmów i relaksu.

Klasyczne dania brunchowe

Jak zorganizować brunch?

Przygotowanie udanego brunchu nie musi być trudne. Skorzystaj ze wskazówek, które pomogą Ci uniknąć stresu i sprawią, że Twój brunch w zaciszu własnego domu będzie równie udany, jak w restauracji.

-Przygotuj wszystko, co potrzebne, wieczór wcześniej. Określ temat przewodni i kolory, wybierając talerze, szklanki, sztućce i serwetki. Nie zapomnij o kwiatach!
-Przygotuj drinki i koktajle z wyprzedzeniem. Napełnij dzbanki mrożoną herbatą, ponczem owocowym i koktajlami, aby już czekały na gości. Nie zapomnij o lodzie!
-Przygotuj samoobsługowy bufet dla gości. Takie rozwiązanie daje gościom możliwość wyboru, a przy tym zdejmuje z Ciebie presję serwowania pojedynczych porcji. W ten sposób każdy może zjeść dokładnie tyle, na ile ma ochotę.
-Podawaj dania, które nie wymagają przygotowania na bieżąco lub na ostatnią chwilę. Tarty, frittaty i zapiekanki idealnie nadają się na brunch. Można przygotować je wcześniej i odgrzać następnego dnia, aby wypełnić dom ciepłym, zachęcającym aromatem.
-Zapytaj gości o alergie pokarmowe. Jeżeli wiesz, że ktoś ma alergię lub stosuje konkretną dietę, znajdź na Cookidoo® opcje bez danego alergenu, które odpowiadają potrzebom żywieniowym gości.
-Pomyśl o stoliku dla dzieci. Zamiast podawać dzieciom eleganckie dania, które niekoniecznie im posmakują, stwórz stolik z jedzeniem uwielbianym przez dzieci, takim jak muffinki, płatki, naleśniki i tosty francuskie.

Zaproś przyjaciół do stołu

Sprawdź nasze wszystkie kolekcje brunchowe i przygotuj idealne menu na letni brunch.

Wszystkie kolekcje brunchowe