Książki kucharskie

Zrelaksuj się na kanapie z wydrukowaną książką kucharską na Thermomix®. Kiedy zechcesz coś ugotować, znajdź przepis na Cookidoo®, a funkcja gotowania z ustawieniami pomoże Ci przygotować posiłek krok po kroku!

Każdy przepis z Twojej książki kucharskiej posiada funkcję gotowania z ustawieniami.

Czy wiesz, że wszystkie przepisy z książki kucharskiej z przepisami na Thermomix® możesz znaleźć w wersji cyfrowej na Cookidoo®? To oznacza, że nie musisz z niczego rezygnować: przejrzyj piękną książkę, zapoznaj się z pomocnymi poradami i wskazówkami, zainspiruj się, a następnie znajdź przepis na Cookidoo®. Dodaj przepis do sekcji „Mój tydzień”, a dzięki funkcji gotowania z ustawieniami z łatwością przygotujesz posiłek!

Zaznacz przepisy, które chcesz wypróbować później, lub zapisz ulubione posiłki w kolekcji „kulinarnych przebojów”, Twoim własnym zbiorze przepisów odzwierciedlającym styl gotowania, który preferujesz. Kiedy będziesz mieć ochotę na ugotowanie sprawdzonego przepisu, znajdziesz go w zakładce „Moje przepisy”.

PEŁNE ZDROWIA

MENU NA THERMOMIX® DARIA ŁADOCHA

Pełne zdrowia – menu na Thermomix® to 60 przepisów przygotowanych przez Darię Ładochę, na zdrowe posiłki przez cały dzień. Sezonowe, bogate w pełnowartościowe produkty i zgodne z obowiązującymi trendami kulinarnymi.

Zobacz więcej

Nie tylko dla wegetarian

APETYT NA WEGE

Nasza propozycja pozwala na zbudowanie całodziennego, stuprocentowo wegetariańskiego menu. Bogaty wybór dodatków oraz napojów pozwoli jeszcze lepiej wykorzystać możliwości, jakie daje urządzenie Thermomix®.

Zobacz więcej

Nasz bestseller

65 PRZEPISÓW NA THERMOMIX®

Książka „Dania mięsne” to 65 sprawdzonych i przetestowanych przepisów na Thermomix®. Przedstawiamy różne rodzaje mięs i podrobów oraz sposoby ich przyrządzania.

Zobacz więcej

Zobacz nasze kolekcje

Zobacz więcej