Uwolnij kreatywność

Wyobraź sobie, że nadmiar obowiązków nie przeszkadza Ci w przygotowywaniu wyjątkowych posiłków. Thermomix® pomoże Ci uwolnić kreatywność niezależnie od tego, jak napięty jest Twój harmonogram. Dzięki niemu każdego dnia na Twoim stole pojawią się smakowite dania.

Gotuj spontanicznie z Cookidoo®

Dzięki aplikacji Cookidoo® kulinarnych inspiracji możesz szukać w każdym miejscu, w dowolnej chwili – stojąc w korku czy czekając w kolejce do lekarza .

Dodaj do Zakładek przepisy, które chcesz wypróbować. Następnym razem, gdy będziesz szukać pomysłów, możesz łatwo przejrzeć te potrawy, które Cię zainteresowały.
Zaplanuj menu z wyprzedzeniem w sekcji Mój tydzień. Dzięki temu będziesz mieć czas na zastanowienie się, jak dostosować przepis lub czym zastąpić składnik, na który masz alergię lub którego nie lubisz.
Dodaj swoje ulubione przepisy do Kolekcji Grupuj przepisy zgodnie z własnymi potrzebami, tworząc listy takie jak np.: „Muszę spróbować”, „Posiłki w 30 minut” lub „Gdy mamy nie ma w domu”. Dzięki temu znajdziesz swoje ulubione pozycje jeszcze szybciej, a gotowanie zajmie Ci mniej czasu.
Sprawdź, co masz Żadnych planów na dziś? Masz w domu tylko jajka lub cukinię? Znajdź te składniki i filtruj według czasu przygotowania. Możliwości Cię zaskoczą. Thermomix® pomoże Ci odkryć nieznane i smaczne opcje.
Planuj Jeśli spodziewasz się pracowitego tygodnia, Thermomix® może pomóc Ci przygotować pożywne, smaczne potrawy, które można przechowywać na później.

6 porad, by rozwinąć kreatywność

  1. Wyjdź poza ramy Thermomix® ułatwia odkrywanie różnych kuchni i diet. Raz lub dwa razy w tygodniu staraj się dołączyć nowy przepis do swojego tygodniowego planu. Jeśli potrzebujesz przepisu na dany dzień, filtruj według czasu całkowitego i łatwości przyrządzania. To, co dziś jest dla Ciebie egzotycznym smakiem, może stać się nową tradycją na środową kolację.
  2. Sprawdź wskazówki i warianty Czujesz się swobodnie, gotując łatwy i szybki przepis, ale szukasz czegoś nowego? Sprawdź wskazówki i warianty. Ten sam przepis wykonany przy użyciu innych składników może Cię pozytywnie zaskoczyć smakiem.
  3. Opracuj swój własny przepis Za każdym razem dokonuj niewielkich zmian, np. podmień jakiś składnik lub dodatek, aż uzyskasz zadowalający Cię rezultat i stworzysz własny przepis przy pomocy urządzenia Thermomix®.
  4. Próbuj nowych przepisów Kiedy masz więcej czasu, spróbuj ugotować ten przepis, który już nie raz chodził Ci po głowie. Pamiętaj, że Thermomix® pomoże Ci w każdym kroku.
  5. Dostosowuj i łącz podstawowe przepisy Podstawowe przepisy są łatwe do wykonania i można je łatwo modyfikować i łączyć. Użyj przepisu na pesto z bazylii jako szablonu przepisu na pesto z rukoli, kolendry lub szpinaku. Wymień orzeszki piniowe na orzechy włoskie lub użyj pesto jako dodatku do zupy.
  6. Kiedy odkryjesz, jakie możliwości dają Ci przepisy znajdujące się na platformie Cookidoo®, będziesz cieszyć się nieograniczoną kreatywnością kulinarną Wprowadź różne smaki do swojej codziennej rutyny. Nie zapomnij oznaczyć @thermomixpl, udostępniając zdjęcia własnych dzieł kulinarnych na Instagramie i Facebooku.

Szukaj inspiracji

Cookidoo® to tysiące przepisów oraz pomysłów, które dadzą Ci wyśmienite inspiracje za każdym razem.

ODKRYWAJ