Inspiracja, przygotowanie, gotowanie!

Cookidoo® jest dostępne bezpośrednio na ekranie urządzenia Thermomix® TM6™

Wyobraź sobie, że masz dostęp do największej na świecie książki kucharskiej bezpośrednio na ekranie Twojego urządzenia. Przepisy są dokładnie tam, gdzie najbardziej ich potrzebujesz. Znalezienie odpowiedniego dania dla rodziny jest proste, gdyż można wyszukać konkretną potrawę lub składnik, a także zainspirować się polecanymi przepisami. Wyobraź sobie, że masz asystenta pomagającego Ci na każdym kroku przygotowywania przepisu, dzięki czemu skupisz się na tym, co najważniejsze. Przyrządzanie posiłków jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne.

Tak właśnie wygląda gotowanie z Thermomix®. Dzięki automatycznemu połączeniu ze stale powiększaną bazą przepisów TM6™ zapewnia Ci dostęp do przepisów z apetycznie wyglądającymi zdjęciami oraz przydatnych porad, które możesz przeglądać bezpośrednio na dużym ekranie urządzenia. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem kulinariów, czy też dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z gotowaniem, uzyskasz pomoc na każdym kroku — od „nie mam pojęcia, co dziś ugotować” do „obiad na stole!”

Nowe tryby dostępne w urządzeniu Thermomix® TM6™

W TM6™ można znaleźć nowe tryby, która pomagają opanować nowe, a także sprawdzone techniki gotowania, takie jak Sous-vide, Wolne Gotowanie czy Fermentowanie. Rumienienie cebuli i mięsa pozwoli dodać nowe aromaty do potraw przyrządzanych w Thermomix®. Nasza słodka tajemnica - przygotowywanie karmelu i innych deserów nie sprawi problemu nawet początkującej osobie. Dzięki urządzeniu Thermomix® TM6™, można w łatwy sposób wypróbowywać nowe przepisy oraz gotować zgodnie ze swoimi preferencjami i możliwościami.

Cookidoo® - zawsze blisko

Cookidoo® będzie Ci towarzyszyć przy odkrywaniu nowych możliwości. Znasz już Cookidoo® jako narzędzie planowania posiłków, z którego możesz korzystać, czy to na komputerze, tablecie, czy smartfonie. Teraz dostępne jest również bezpośrednio na ekranie dotykowym urządzenia TM6™. Nowe, uaktualnione Cookidoo®, z sugestiami i poradami naszych specjalistów i nową, zaawansowaną wyszukiwarką. Czy gotujesz spontanicznie z użyciem składników, jakie już posiadasz, czy też wykorzystujesz Cookidoo® do planowania całego menu wraz z listą zakupów, uzyskasz inspirację, by gotować więcej pysznych posiłków każdego dnia.

W Twojej kuchni zapanuje radość. Będziesz odczuwać satysfakcję, mogąc dzielić się wspaniałym posiłkiem przygotowanym bez nadmiernego wysiłku i zgodnie z preferencjami dietetycznymi swoich gości.

Odkryj wspaniałe możliwości urządzenia Thermomix® TM6™ i umów się z przedstawicielem na prezentację.