Zacznij tworzyć kulinarne wspomnienia już dziś!

Z abonamentem Cookidoo® doskonałe domowe jedzenie masz w zasięgu ręki.

Subskrybuj

10 najważniejszych zalet Cookidoo®

Ponad 80 tysięcy dań pasujących do każdego stylu życia
• Nowe dania z całego świata
• Wybieraj, planuj i przygotowuj idealne posiłki dzięki filtrom i spersonalizowanym listom zakupów
Sortuj i porządkuj swoje ulubione przepisy i kolekcje
• Zostań najlepszym gospodarzem w każdej sytuacji – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym kucharzem czy mistrzem kuchni
Łatwe udostępnianie przepisów i list zakupów znajomym i członkom rodziny
• Idealne rezultaty za każdym razem dzięki funkcji Gotowania z ustawieniami Thermomix®
Nieskończone źródło inspiracji – artykuły, filmy i strony tematyczne, które jeszcze bardziej ułatwią przygotowywanie posiłków
Dostęp do przepisów zawsze i wszędzie, na telefonie, tablecie, urządzeniu Thermomix® TM6 lub komputerze
Synchronizuj przepisy bezpośrednio ze swoim urządzeniem Thermomix® TM6 lub Thermomix® TM5 z Cook-key®

Subskrybuj

Mnóstwo radości z gotowania. Minimum wysiłku.

Twórz idealne posiłki i spędzaj więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Cookidoo® zapewnia dostęp do ponad 80 tysięcy doskonałych przepisów z całego świata, dzięki czemu może pomóc Ci w podejmowaniu szybszych i lepszych decyzji kulinarnych na podstawie preferencji Twojej rodziny oraz ułatwia gotowanie pysznych i różnorodnych posiłków zgodnych z Twoim stylem życia. Inteligentne planowanie i łatwiejsze gotowanie posiłków pozwala Ci spędzać więcej czasu poza kuchnią.

Poszerz swoje horyzonty.

Próbowanie nowych rzeczy nigdy nie było łatwiejsze.

Cookidoo® zapewnia szereg narzędzi do planowania, przygotowywania i podawania jedzenia – od klasycznych potraw na co dzień po dania na specjalne okazje. Przeglądaj szybkie dania, sezonowe składniki, specjalne diety i autentyczne przepisy międzynarodowe, które rozszerzą Twój repertuar oraz zabiorą Twoje kubki smakowe w tournée po całym świecie.

Wspaniałe efekty gotowania.

Bądź idealnym gospodarzem w każdej sytuacji.

Cookidoo® to nieograniczone źródło inspiracji, które zapewnia pomoc na każdym kroku dzięki poradom oraz możliwości planowania i robienia zakupów. Funkcja Gotowanie z ustawieniami sprawia, że każdy posiłek Ci się uda dzięki prostym instrukcjom wyświetlanym na ekranie oraz filmom ułatwiającym przygotowanie codziennych posiłków i dań na specjalną okazję. Thermomix® wykonuje za Ciebie pracę, aby zapewnić idealne rezultaty, które zachwycą Twoich gości.

Spotkajmy się oraz gotujmy i uczmy się razem.

Dołącz do społeczności zapalonych kucharzy, aby dzielić się przepisami i pomysłami.

Gotowanie zbliża ludzi, a Cookidoo® pozwala Ci zaangażować innych w proces gotowania, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej interaktywny. Udostępniaj przepisy i zapraszaj członków rodziny i znajomych do wspólnego gotowania, wymieniaj się pomysłami na wspólne posiłki oraz udostępniaj listy zakupów Cookidoo®.

Kulinarne wspomnienia, które zostaną na zawsze.

Wystarczy jedno kliknięcie, by wkroczyć do nowego świata wrażeń kulinarnych.

Dzięki pełnej łączności na wielu urządzeniach możesz dodawać zakładki i porządkować ulubione dania, robić zakupy przez Internet oraz zapisywać przepisy z płynną synchronizacją na telefonie, tablecie, komputerze, a także urządzeniach Thermomix® TM5 i TM6. To proste, nowoczesne i wygodne rozwiązanie zapewniające niesamowite rezultaty gotowania. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby móc spędzać więcej czasu z bliskimi.