Zgrzewarka próżniowa Thermomix® - technologia zapewniająca łatwe gotowanie

Zgrzewarka próżniowa Thermomix® to najnowsza innowacja w wysokowydajnej kuchni Thermomix®. Technologia adaptowalna oznacza, że poziomy mocy, poziomy ssania i kluczowe funkcje można dostosować do różnych zadań.

Tryb sous-vide + zgrzewarka próżniowa = gotowanie na przyszłość

Używaj zgrzewarki próżniowej z trybem Sous-vide w TM6 i przygotuj doskonałe posiłki, za każdym razem takie same. Gotowanie tą metodą zużywa mało energii i wysiłku i zawsze pozwala osiągać taie same rezultaty. Przygotuj woreczki do sous-vide z wyprzedzeniem i zamroź produkty w woreczkach, które nadają się do zamrażania, aż będziesz gotowy do ich ugotowania. Do zgrzewarki próżniowej należy stosować worki do pakowania próżniowego przeznaczone do kontaktu z żywnością. Zalecamy stosowanie worków do pakowania próżniowego Thermomix® Food Grade.

Próżniowe bezpieczeństwo żywności:

• Przygotowując potrawy do gotowania Sous-vide, upewnij się, że wszystkie przybory i powierzchnie są czyste.

• Przygotowując jedzenie do gotowania Sous-vide, przechowuj je w lodówce, jeśli gotujesz tego samego dnia, lub w zamrażarce, jeśli przechowujesz przez dłuższy czas.

• Należy mieć świadomość, że gotowanie metodą Sous-vide jest metodą niskotemperaturową i niektóre przepisy, np. różowe gotowane mięso, mogą być nieodpowiednie dla wrażliwych konsumentów.

Technologia pozwalająca ograniczyć marnowanie żywności

Pakowanie próżniowe świeżych produktów zapewni ich świeżość nawet 7 razy dłużej. Kupuj produkty luzem i od razu zapakuj je próżniowo, aby zachować świeżość i uniknąć wyrzucania produktów, które nie nadają się już do jedzenia.

Oszczędzaj, przygotuj się, zaplanuj z wyprzedzeniem

Bądź profesjonalny w kuchni i zaplanuj posiłki z wyprzedzeniem - przygotuj produkty, sosy, a nawet dodatki i zapakuj próżniowo, by przechowywać je w zamrażarce lub lodówce. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić miejsce w lodówce i energię, ale także później pozwoli zyskać na czasie i ograniczyć wysiłek. Wydajne zarządzanie domem dzięki urządzeniu Thermomix®.

Porady

● Aby przygotować warzywa z wyprzedzeniem, blanszuj i osusz przed zapakowaniem próżniowym i zamrożeniem.

● Przygotuj i zapakuj próżniowo woreczki z mieszanymi (różnymi) rodzajami warzyw jako zawsze gotowy dodatek.

Koktajle i soki gotowe na wynos

Przygotuj owoce zgodnie z Twoim ulubionym przepisem na koktajl lub sok, aby zawsze był pod ręką. Wystarczy przygotować wymaganą w przepisie ilość owoców i zamrozić na tacy. Następnie owoce zapakować próżniowo i zamrozić w indywidualnych porcjach według przepisu. Koktajle i soki są teraz zawsze gotowe, wystarczy zmiksować.

Oszczędzanie wina, oszczędzanie żywności, oszczędzanie energii, oszczędzanie ziemi

Innowacyjna zgrzewarka próżniowa ma wbudowaną funkcję oszczędzania wina. Wykorzystuje dyszę do wina (kupowaną osobno), aby wytworzyć próżnię bezpowietrzną w otwartej butelce wina, dzięki czemu wino można przechowywać bez utraty jakości i cieszyć się nim innego dnia .

Łatwa w użyciu i zawsze pod ręką, zgrzewarka próżniowa Thermomix® jest kompaktowa i mieści się w szufladzie, dzięki czemu można ją łatwo przechowywać.