Jak zaplanować świąteczne przyjęcie — nasze najlepsze porady

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas spędzany z bliskimi. Przyjęcia to doskonały sposób, aby zgromadzić wszystkich razem i cieszyć się pysznymi potrawami. Jeśli jesteś gospodarzem tegorocznego przyjęcia, stwórz dla swoich gości menu z przepisów dostępnych na Cookidoo® i zainspiruj się naszymi pomocnymi wskazówkami dotyczącymi bezproblemowych Świąt.

1. Wybierz przepisy

Nie poddawaj się presji. Jeśli trudno Ci znaleźć inspirację, wybierz temat. Zaimponuj gościom ucztą w stylu włoskim lub przygotuj przepyszne desery.

Bez względu na to, jaką kuchnię wybierzesz, możesz zgromadzić wszystkie ulubione przepisy z Cookidoo® i zapisać je w swojej własnej kolekcji. Jeśli potrzebujesz inspiracji, pozwól sobie pomóc i skorzystaj z naszych sugestii dotyczących przepisów.

2. Utwórz listę zakupów

Możesz bezpośrednio z Cookidoo® dodać wszystkie składniki z wybranego przepisu do listy zakupów. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, udostępnij listę i ilości składników. Nie zapomnij dostosować ilości do liczby osób, dla których gotujesz.

3. Ugotuj wcześniej

Przygotuj się. Wcześniejsze przygotowanie uczty to fantastyczny sposób na mniejszy stres w dniu przyjęcia. Przygotowane dania przechowuj w lodówce, aby zachowały świeżość. Zimne potrawy będą gotowe do podania prosto z lodówki, a gorące łatwo podgrzejesz w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.

4. Potrawy dopasowane do budżetu

Grudzień może być pracowitym i kosztownym miesiącem. Gotowanie z urządzeniem Thermomix® oszczędza czas i pieniądze. Zastosuj niektóre tańsze wersje składników, a zaoszczędzisz pieniądze bez zmiany smaku potraw. Wypróbuj przyjazne dla budżetu przepisy, dzięki którym przygotujesz niedrogą świąteczną ucztę.

5. Łatwe potrawy na przyjęcie dla dzieci

Zapewnij dzieciom dania, które będą mogły jeść palcami. Potrawy na przyjęcia dla dzieci są szybkie i łatwe do zrobienia. A jeśli podasz słodkie, zdrowe i smaczne przysmaki, dorośli również będą zadowoleni.

Spotkania polegają na wspólnym przeżywaniu dobrych chwil, dzieleniu się wspomnieniami i spożywaniu posiłku z bliskimi osobami. Planuj z wyprzedzeniem, przygotuj się, a przyjęcie na pewno będzie udane!

Rozpoczynamy przyjęcie!