Cookidoo® jest teraz jeszcze lepsze!

Na Cookidoo® znajdziesz odpowiedni przepis jeszcze szybciej, dzięki ulepszonemu wyszukiwaniu, uproszczonej nawigacji i nowemu sposobowi organizacji przepisów. Staramy się też, aby po każdym zalogowaniu Twoje wrażenia były jeszcze lepsze, a znajdowanie wyśmienitych przepisów jeszcze łatwiejsze. Jakby tego było mało, wciąż się rozwijamy. Poniżej znajdziesz informacje o naszych najnowszych aktualizacjach:

Nowe oceny przepisów. Pomóż innym, oceniając ugotowane przez Ciebie przepisy i sprawdź oceny dań, które planujesz przygotować! Przepisy można ocenić w skali od 1 do 5 gwiazdek. Każde danie można ocenić tylko raz, ale w każdym momencie można zmienić ocenę.

Poprawiony wygląd kalendarza „Mój tydzień”. Nowa wersja kalendarza zapewnia lepszy dostęp do dań, które planujesz ugotować. Przepisy na każdy dzień znacznie ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków.

Ulepszone sortowanie i układ kolekcji. Teraz możesz sortować kolekcje przepisów według daty utworzenia lub zapisania, dzięki czemu szybciej znajdziesz swoje kolekcje w sekcji „Moje przepisy”.

Dziel się listami zakupów i osobistymi kolekcjami. Aplikacja Cookidoo® pozwala na szybkie udostępnianie najbliższym list zakupów i przepisów, które chcesz ugotować. Nowa funkcja działa z aplikacjami, takimi jak WhatsApp, Email, iMessage, itp.

Szukaj na stronach tematycznych. Oprócz wyszukiwania według przepisów i kolekcji, teraz możesz też wyszukiwać treści w naszych artykułach. W rozwijanym menu jest dostępna pozycja „Artykuły”, dzięki czemu znajdziesz wiele inspirujących materiałów.

Wyszukiwanie w sekcji „Moje przepisy”. Teraz łatwiej znajdziesz przepisy z kolekcji w aplikacji Cookidoo®. Możesz też sortować listy alfabetycznie i chronologicznie.

Wykorzystuj swoje urządzenie Thermomix® jak najlepiej z pomocą Cookidoo® – niezawodnego źródła inspiracji, dzięki któremu zawsze znajdziesz odpowiedni przepis!