3 nowe powody, aby pokochać Thermomix® TM5

Zakochaj się na nowo w modelu TM5 dzięki trzem ulepszeniom, które sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze, czystsze i bezpieczniejsze. Thermomix® jest pierwszym urządzeniem, które z każdą aktualizacją staje się inteligentniejsze i dysponuje funkcjami zaprojektowanymi tak, aby dostarczyć Ci najnowszą technologię, która zapewnia płynną i wydajną pracę w kuchni.

Mycie Wstępne w TM5!

Wraz z następną aktualizacją oprogramowania uzyskasz dostęp do trybu „Mycie Wstępne” znanego z modelu TM6. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie czyste i lśniące. Ten intuicyjny tryb umożliwia szybkie czyszczenie dzięki wykrywaniu stopnia zabrudzenia naczynia miksującego i odpowiedniemu podgrzaniu, które pozwala na mycie naczynia, np. po przygotowaniu ciasta do pizzy. Wystarczy wlać 1000 g wody i dodać jedną kroplę płynu do mycia lub 50 g octu, a urządzenie Thermomix® usunie większość zabrudzeń.

Szybszy dostęp do ulubionych

Przejdź jeszcze szybciej do swojego ulubionego trybu. Podczas przeglądania trybów TM5 można ustawić wybrany tryb jako ulubiony, aby był on łatwo dostępny podczas przyszłej pracy z urządzeniem. Ta nowa funkcja pozwoli Ci utworzyć skrót do Twojego ulubionego trybu, który możesz uruchomić przez dłuższe przyciśnięcie ikony, oszczędzając tym samym cenny czas w kuchni.

Szybkie blokowanie

Utrzymaj kuchnię pod kontrolą dzięki natychmiastowej blokadzie. Możliwość zablokowania ekranu podczas pracy urządzenia zapobiega niepożądanemu dostępowi podczas gotowania w urządzeniu Thermomix®. Przy pierwszym użyciu tej funkcji konieczne będzie ustawienie kodu. Zwiększone bezpieczeństwo może okazać się szczególnie ważne dla użytkowników urządzeń Thermomix® z dziećmi w domu.

W najbliższych tygodniach będziemy wprowadzać te aktualizacje dla wszystkich urządzeń TM5. Aby móc pobrać oprogramowanie i poznać ekscytujące ulepszenia, upewnij się, że posiadasz dodatek Cook-Key® i jest podłączony do Twojego urządzenia i Internetu.

Wypróbuj najnowsze przepisy na TM5

Zobacz więcej