Dowiedz się więcej o importowaniu przepisów

Czy znasz już Utworzone przepisy? Nasza najnowsza funkcja Cookidoo® pozwala na tworzenie, importowanie i modyfikowanie przepisów… i przygotowywanie ich w Thermomix® TM6!

Funkcja importowania utworzonych przepisów umożliwia importowanie przepisów z Cookidoo® i modyfikowanie ich zgodnie z własnymi preferencjami, a także importowanie ulubionych przepisów z naszej Przepisowni Vorwerk, dzięki czemu masz wszystko, co potrzebne do planowania posiłków w jednym miejscu. Zapoznaj się z naszym szczegółowym poradnikiem, jak importować przepisy.

Obejrzyj samouczek

1. Importowanie z Cookidoo®

Posiadając aktywny abonament Cookidoo®, możesz zaimportować każdy przepis z Cookidoo® do utworzonych przepisów. Pamiętaj, że nie wszystkie tryby Thermomix® są obecnie obsługiwane. Po otwarciu przepisu z Cookidoo® kliknij „Dodaj”, a następnie wybierz opcję „Dodaj do utworzonych przepisów”. Przepis zostanie zapisany i będzie gotowy do edycji w utworzonych przepisach.

2. Importowanie z Przepisowni Vorwerk

Aby ułatwić utworzenie jednego cyfrowego miejsca do przechowywania wszystkich przepisów w sieci, przepisy z naszej Przepisowni Vorwerk można również zaimportować do Cookidoo®. Po otwarciu przepisu w Przepisowni Vorwerk wystarczy kliknąć nowy przycisk „dodaj do Cookidoo®”. Przepis zostanie zapisany i będzie gotowy do edycji w utworzonych przepisach.
Pamiętaj, że w przeciwieństwie do przepisów na platformie Cookidoo®, przepisy w Przepisowni Vorwerk nie są objęte gwarancją wspaniałych efektów gotowania Vorwerk. Zawsze przestrzegaj ogólnych instrukcji bezpieczeństwa i uważnie monitoruj proces gotowania, aby uniknąć obrażeń.

Po zaimportowaniu przepisów

Odwiedź sekcję Składniki i przygotowanie swojego przepisu, aby dodać składniki i utworzyć ustawienia Thermomix®. Zwiększ wygodę gotowania z TM6!

Z Cookidoo® oszczędzisz czas i uzyskasz doskonałe rezultaty, a przygotowywanie posiłków dla Ciebie i Twojej rodziny stanie się proste! Przyjemnego gotowania!

Zacznij importować swoje ulubione przepisy już dziś!

Przejdź do funkcji Utworzone przepisy