Rekomendacje przepisów dopasowane do Ciebie

Gdy znajoma osoba poleca Ci książkę lub film, robi to dlatego, że jej zdaniem mogą Ci się spodobać. Tak samo jest z Cookidoo®. Nasz algorytm uczy się Twoich upodobań oraz wie, co najczęściej gotujesz i poleca przepisy w oparciu o Twoje preferencje. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o swoich rekomendacjach w sekcji „Dla Ciebie”.

GDZIE ZNALEŹĆ PRZEPISY POLECANE SPECJALNIE DLA MNIE?
Odwiedź zakładkę „Dla Ciebie” na stronie „Odkrywaj” na Cookidoo®. Twoje spersonalizowane rekomendacje przepisów są aktualizowane codziennie, aby inspirować Cię oraz ułatwić Ci podjęcie decyzji, co dziś ugotować. Im więcej gotujesz, tym lepsze rekomendacje otrzymujesz! Jeśli nic się tam nie pojawia, sprawdź swoje ustawienia dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych o Tobie i Twoim gotowaniu opisane w artykule poniżej.

Więcej o zakładce „dla Ciebie”

CO WPŁYWA NA TO, JAKIE REKOMENDACJE PRZEPISÓW SĄ WYŚWIETLANE?

Cookidoo® poleca inspirujące przepisy na podstawie dań przyrządzanych wcześniej w urządzeniach Thermomix® (TM5 lub TM6). Dokładamy starań, aby rekomendacje były jak najbardziej trafne, dlatego ostatnio ugotowane przepisy mają na to większy wpływ, niż te przygotowywane w przeszłości.

Ponadto u Ciebie mogą wyświetlać się przepisy o innej tematyce i kategorii niż u Twoich znajomych. Na oba te czynniki mają wpływ przepisy wybrane i gotowane przez Ciebie z Cookidoo®. Uwielbiasz słodycze i często je przygotowujesz w urządzeniu Thermomix®? Prawdopodobnie zobaczysz u siebie kategorię „Desery dla Ciebie” na górze strony. A może często potrzebujesz szybkich i smacznych przepisów? Wtedy prawdopodobnie zobaczysz u góry strony nasze rekomendacje „Przepisy na łatwe i codzienne dania”. Wszystko zależy od tego, co najbardziej pomaga Ci szybko i łatwo podjąć decyzję o rozpoczęciu gotowania.

NA CZYM POLEGAJĄ RÓŻNICE MIĘDZY TEMATAMI REKOMENDACJI?

Przepisy wybrane dla Ciebie
Wybierz swoje dania najlepiej pasujące do stylu, w którym najczęściej gotujesz. Jedzenie powinno sprawiać jak najwięcej radości i wyrażać Twój charakter. Z tej sekcji poleceń wyłączone są codzienne przepisy, ponieważ mają swoją odrębną listę.

Przepisy na łatwe i codzienne dania
Te proste sugestie powstały z myślą o tym, by móc jak najszybciej podać jedzenie na stół. Obejmują szereg dań głównych i zup, które można przygotować w mniej niż 1 godzinę z zaledwie kilku składników.

Popularne teraz
Jest to pasek przepisów kulinarnych, które są ostatnio popularne w Twoim kraju. Zostały wybrane z puli przepisów, które cieszyły się w ciągu ostatnich dni szczególnym zainteresowaniem.

Desery dla Ciebie
Specjalna kategoria dla miłośników słodyczy oraz wszystkich tych, którzy potrzebują czegoś na słodko po obiedzie! Oto wybór deserów oraz słodyczy, które przypadną Ci do gustu.

Odkryj ukryte skarby
W tej kategorii wyróżniamy przepisy, które są wysoko oceniane, ale często pomijane. Znajdziesz tutaj kreatywne dania z co najmniej czterogwiazdkową oceną, które zasługują, aby przygotowywać je częściej. Może odkryjesz wśród nich swoją nową kulinarną przygodę!

Wegetariańskie dania dla Ciebie
W tej kategorii główną rolę odgrywają warzywa. Znajdziesz tutaj dania główne bez mięsa – wszystkie przepisy w tej kategorii są wegetariańskie.

Prosto z piekarnika
Czujesz to przyjemne ciepło i apetyczne aromaty, które emanują z piekarnika? Te rekomendacje obejmują wszelkie wypieki – znajdujesz tu smaczne przepisy na wypieki słodkie lub wytrawne.

Świadome gotowanie na bazie węglowodanów
Najlepszy wybór dla osób, które chcą cieszyć się pysznymi posiłkami bez nadmiaru węglowodanów! W tej sekcji znajdziesz całą gamę przepisów na wyśmienite dania główne, dania na bazie makaronu i ryżu, zupy, wypieki i śniadania, w których ilość węglowodanów w porcji wynosi mniej niż 25 g. W ten sposób możesz kontrolować ich spożycie.

Niskotłuszczowe potrawy
Chcesz ograniczyć spożycie tłuszczu, nie rezygnując ze smaku? W tej części znajdziesz przepisy na dania główne, dania na bazie makaronu i ryżu, zupy, wypieki i śniadania, w których tłuszcze stanowią poniżej 30% wartości kalorycznej.

Z niską zawartością cukru
Chcesz kontrolować poziom cukru we krwi albo po prostu jeść zdrowiej? Jeśli tak, ta sekcja jest dla Ciebie! Wszystkie przepisy w tym pasku mają ograniczoną zawartość cukru.

Zdrowe sałatki lub przekąski
Tutaj znajdziesz zdrowe przekąski, przystawki, sałatki i sycące koktajle – wystarczy wybrać swój ulubiony przepis. Nasze pomysły wspaniale uzupełnią Twój posiłek lub zaspokoją apetyt w ciągu dnia, gdy będziesz mieć gotowe danie pod ręką.

Pragniemy dostarczać Ci najlepsze rekomendacje zgodne z Twoimi upodobaniami oraz nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszych sugestii. Oznacza to również, że dodajemy nowe tematy do sekcji, które widzisz powyżej. Wkrótce znajdziesz tam jeszcze więcej propozycji!